تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16372
تاریخ انتشار: ش, 1395/09/13 - 22:27
ورزش باد در دو روز گذشته شهرستان مشگین‌شهر را تحت پوشش قرار داد و این امر موجب زمین‌گیر شدن مدیریت برق شهرستان شد و مدیریت ایشان را به چالش بکشد.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، دیروز و امروز ورزش بادی که تقریبا چند روز در سال منطقه‌ی مشگین‌شهر را تحت پوشش قرار می‌دهد بر همگان کاملا مشهود بود و آنچنان شدت وحدتی نیز ندارد که مدیریت برق شهرستان را آنچنان زمین‌گیر کرده و مدیریت ایشان را به چالش بکشد.

 

این در حالی است که بیشتر خانوار شهر در شب گذشته در تاریکی مطلق بودند و تلاش ماموران بر این بود که برق داخل شهر را به نوعی تامین کنند تا بلکه این بی ابروی و ضعف خود را در مشترکین ساکن شهر که راحت‌تر اعتراض خود را به گوش مسولین می‌رسانند به کمترین حد تقلیل دهند. در حالی که در این مورد نیز موفقیت چندانی نداشتند.

 

این بر همگان اشکار است که کارگاه‌های تولیدی من جمله مزارع پرورش ماهی و مرغداری ها بیشترین کارگاه‌های تولیدی در سطح شهرستان را تشکیل می دهند. و تلفات ایشان در بی مسولیتی اداره برق جز لا ینفک تولید ایشان می‌باشد. که متاسفانه وزش باد امروز و دیروز باز هم مدیریت حضرات ایات را طبق معمول به چالش کشید. و باز این در حالی است که اداره محترم تعرفه مصرفی مزارع پرورش ماهی را چند برابر کرده. آیا براستی جز این است زمانی که تعرفه بالا می‌رود خدمت‌رسانی نیز باید چند برابر شود؟

 

یا اینکه اداره مزبور صرفا در جهت بالا بردن درآمد خود و بدون توجه به نیاز مشترکین اقدام به بالا بردن تعرفه می‌کند؟ ضمنا توجیه اداره مزبور در بالا بردن تعرفه مصرفی صرفا در راستای استفاده از آب‌های زیر زمینی شهرستان می‌باشد. آیا عقل و منطق ایجاب نمی‌کند که اداره محترم ابیاری دست به اقدامات نوآورانه و ابتکاری درصدد استفاده از آب‌های زیر زمینی بزند؟

 

این وسط اداره برق با بالا بردن تعرفه، کمکی به استفاده بهینه از آب‌های زیر زمینی می‌کند؟یا اینکه فرصت طلبی کرده و سود و منافع خود را افزایش می دهد؟

 

امیدواریم ادارات محترم در این اشفته بازار تولید داخلی اندازه خردلی به فکر تولید کنندگان داخلی باشند نه اینکه با کارهایی که اخیرا از آقایان مشاهده می‌شود اصطلاحاً پس کله ایشان بزنند. اقتصاد مقاومتی که شعار رهبر عظیم الشان انقلاب نیز می باشد چیزی جز حمایت از تولید داخل نیست. امید بر حق داریم که مسئولین اجرایی بالاخص مسئولین و دست اندکاران شهرستان مشگین‌شهر نیز بیش از پیش بر این امر خطیر اذعان داشته باشند.

 

و من الله توفیق.

شهروند صادق پیکری

دیدگاه‌ها

متاسفانه همیشه از کم کاری ها و کوتاهی ها همیشه تو شهرستان بوده بخصوص اونم تو‌روستاهای اطراف با جمعیت بیش از هزار نفر با چه استدلالی بخودشون اجازه میدن اینقد کوتاهی کنن و‌ بدی ماجرا اینکه مردم هم نمی دونم چجوری اعتراض کنن و‌حق حودشونو بگیرن من خودم شخص بارها بختطر قطعی برق به اداره برق زنگزدم که با لحن خیلی تند جوتب دادنند یا اصن جواب ندادن و‌گوشیشون مدام اشغال بوده و‌ کاملا واضح بوده که از عمد بوق اشغال میزنه امیدواریم این روند درست بشه

اداره برق مشکین شهر متاسفانه در روشنایی خیابانهای و کوچه های انتهایی و حا شیه شهرستان ضعیف عمل می کنند
ارسال نظر