تازه ترین مطالب

اخبار مهم

یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی:
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر گفت: شترمرغ‌ها در كليه اقليم‌ها سرد و گرم قابل زيست و نگهداري است و این شهرستان بهترین محل برای پرورش شترمرغ است.
تک صدایی وکوبیدن مخالف روش ناگفته این گروه و شعار زنده باد مخالف من تنها برای عوام فریبی است و شاید این افراد نیز دوست دارند به مانند برخی از دولت مردان دولت یازدهم با این شیوه نگذارند صدای منتقدان به گوش مردم برسد.
هاشمی در بسیاری از مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی یکی از صدها استوانه این حرکت عظیم مردمی بود و این تحریف ها می‌تواند نتیجه‌ای عکس نیز داشته باشد و به نوعی اهانت است به فرد و یا واقعه تحریف شونده و مخاطبان باشد.

اخبار ویژه

توسط مبتکر مشگین‌شهری ساخته شد
توسط مبتکر مشگین‌شهری دستگاه کنترل آلاینده‌های خروجی از وسایل نقلیه سنگین ساخته شد.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: در دنیای امروز آنچه می‌تواند منشأ تولید ثروت در جامعه باشد علم است و آنچه که ما را به این مسیر سوق می‌دهد مفهوم علم است.
توسط مخترع جوان مشگین‌شهری ساخته شد؛
توسط مخترع جوان مشگین‌شهری دستگاهی به نام مولد خود شارژ اتوماتیک ساخته شده که برق 220 ولت را بدون نیاز به انرژی خارجی و آلودگی صوتی و هوا تولید می‌کند.
قطعاً سیستم آموزشی به راحتی قابل تغییر نخواهد بود لذا باید این کارآفرینی را خانواده‌ها از داخل منزل به کودکان آموزش دهند تا در آینده و در دوران جوانی به جای وابستگی به خانواده خود به دنبال کارآفرینی و کسب روزی باشد.
با وسیله جدیدی که اختراع شده و روی خودروها گذاشته شده است، هیچ خلافکاری از چنگ قانون فرار نمی‌کند.
مسئول بسیج علمی و پژوهشی استان اردبیل خبر داد؛
مسئول بسیج علمی و پژوهشی استان اردبیل در افتتاحیه اولین پایگاه علمی شهرستان مشگین‌شهر از حمایت بلاعوض 30 الی 250 میلیون ريالی از انواع ایده‌های قابل تبدیل به محصول خبر داد.
کارشناسان اولین نیروگاه زمین گرمایی کشور معتقد هستند براساس وسعت منطقه این نیروگاه به می‌تواند به احتمال 90 درصد بیش از 140 مگاوات برق تولید کند.
عصر امروز وزیر نیرو در سفر به شهرستان مشگین‌شهر از اولین نیروگاه زمین گرمایی کشور، مجتمع آب درمانی دودو و مجموعه گردشگری پل معلق بازدید به عمل آورد.
وزیر نیرو:
وزیر نیرو در سفر به شهرستان مشگین‌شهر و بازدید از اولین نیروگاه زمین گرمایی کشور گفت: با تلاش مهندسان و تامین تجهیزات مورد نیاز تا پایان دولت یازدهم اولین نیروگاه زمین‌گرمایی کشور تکمیل و آماده بهره‌برداری می‌شود.
رئیس شرکت مخابرات شهرستان مشگین‌شهر عنوان کرد؛
رئیس شرکت مخابرات شهرستان مشگین‌شهر گفت: با افزایش روز افزون مشترکین تلفن ثابت در حال حاضر شرکت مخابرات با کمبود امکانات زیر ساختی در شهرستان مواجه است.
طی امروز و فردا/
صبح امروز همزمان با سراسر کشور نزدیک به 300 نفر در آزمون نظام مهندسی به میزبانی دانشگاه پیام نور شهرستان مشگین‌شهر رقابت می‌کنند.
نیما صوری برگزیده کنکور 95:
نیما صوری برگزیده کنکور 95 از شهرستان مشگین‌شهر گفت: در صورتی که آموزش و پرورش به جای سیاست‌زدگی بیشتر به فکر موفقیت دانش‌آموزان باشد بهتر است.
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر خبرداد؛
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر از رقابت 2000 نفر از دانش آموزان مشگین‌شهری در کنکور سراسری خبر داد و گفت: این دانش اموزان در 24 و 25 تیر ماه سال 95 و در 5 رشته تحصیلی رقابت خواهند کرد.
به مناسبت هفته معلم استاد طیب زاده مشکینی نابغه ادبی و رکورد شکن اشعار تمام شعری ازحیث ابیات در وصف استادشان علامه حاج شیخ علی حبیبی قفقازی(ره) شعری سروده است.
کتاب مشکین‌شهر و دانشمندان که به بررسی تاریخ، فرهنگ، جغرافیا و رجال علمی منطقه پرداخته است با تخفیفات ویژه عرضه می‌شود.
هر گویش یا زبان به نوعی گنجینه فرهنگ یک قوم یا ملت است که که بی توجهی به این گنجینه می تواند زمینه را برای مرگ و نابودی آن فرهنگ داشته باشد.
کلیه مخاطبان محترم علی التخصیص جوانان مشکین شهری که همیشه مشتاقانه پیش قدم استفاده از فناوری های نوین ارتباطی دارند جهت شرکت در پویش مردمی درخواست از ایرانسل جهت راه اندازی نسل چهارم تلفن همراه (۴G) در مشکین شهر با تکمیل فرم شرکت کنند.
مدیر پروژه شهر دیجیتال:
مدیر پروژه شهر دیجیتال گفت: با تکیه بر توان مغزی و فکری و دانش بومی و بهره گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا می‌توان شهرستان مشگین‌شهر را به شهر دیجیتال در کشور تبدیل کرد.
در اولین کنفرانس بین المللی علوم جغرافیایی ارائه شد/
در اولین کنفرانس بین المللی علوم جغرافیایی، ناپایداری محیطی دهستان‌های مشکین‌شهر توسط دکتر بیوک‌صفرزاده ارائه شد.
سومین کنفرانس ملی بررسی مسائل جاری زبان انگلیسی و زبان شناسی برگزار می گردد.