تازه ترین مطالب

مصاحبه و گفتگو

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی خبر داد
سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری مشکین شهر خبر داد
سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری مشگین شهر خبرداد

اخبار مهم

یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی:
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر گفت: شترمرغ‌ها در كليه اقليم‌ها سرد و گرم قابل زيست و نگهداري است و این شهرستان بهترین محل برای پرورش شترمرغ است.
تک صدایی وکوبیدن مخالف روش ناگفته این گروه و شعار زنده باد مخالف من تنها برای عوام فریبی است و شاید این افراد نیز دوست دارند به مانند برخی از دولت مردان دولت یازدهم با این شیوه نگذارند صدای منتقدان به گوش مردم برسد.
هاشمی در بسیاری از مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی یکی از صدها استوانه این حرکت عظیم مردمی بود و این تحریف ها می‌تواند نتیجه‌ای عکس نیز داشته باشد و به نوعی اهانت است به فرد و یا واقعه تحریف شونده و مخاطبان باشد.

اخبار ویژه

ضوابط و مقررات عرصه و حریم آثار تاریخی کهنه قلعه شهرستان مشکین شهر و سنگ نوشته ساسانی "باغ نوروز" در کمیته تعیین حرایم دفتر ثبت آثار تاریخی به تصویب رسید.
فرماندار مشگین شهر گفت: 17 پروژه گردشگری با اعتباری بالغ بر 2هزار میلیارد ریال در این شهرستان در حال اجرا است.
گردشگران چینی که شامل خبرنگاران، فعالان رسانه ای و اساتید دانشگاه می باشند روزهای پنجشنبه و جمعه از جاذبه های گردشگری شهرستان مشگین شهر در شمال استان اردبیل دیدن کردند.
با حضور وزیر نیرو/
با حضور وزیر نیرو مجتمع آبدرمانی مدرن نگین دودو شهرستان مشگین‌شهر افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: روستاهای موئیل، انار و پیرازمیان به علت ظرفیت‌های بلقوه‌ای که دارد در سال جاری روستاهای هدف گردشگری انتخاب شده به طوری که حتی طرح روستای موئیل به تصویب رسیده است.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل:
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل گفت: استان اردبیل از بین 31 استان جایگاه سوم برترین‌های صنعت گردشگری را کسب کرد.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: دو طرح از بین 10 طرح برتر کشوری در حوزه گردشگری به عنوان طرح‌های برجسته کشوری انتخاب شده و مورد تجلیل قرار می‌گیرد.
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس:
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: لازمه توسعه شهرستان مشگین‌شهر و این مجموعه گردشگری همکاری و حمایت مسئولان است تا شاهد تحولی عظیم در صنعت گردشگری باشیم.
با حضور نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس/
با حضور نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس پروژه زیپ لاین در طولانی ترین پل معلق خاورمیانه کلنگ زنی شد و تا 45 روز آینده افتتاح می‌شود.
اظهارات تند نماینده مردم مشکین شهر؛
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: جای تعجب است این هولدینگ بزرگ کشاورزی و صنعتی امروز توسط فردی اداره می شود که سوادی در حد دیپلم دارد.
دعوت به سرمایه گذاری مشترک؛
دانشگاه آزاد واحد مشگین‌شهر در نظر دارد بزرگترین مجتمع خدماتی، رفاهی و تفریحی شمالغرب کشور را به صورت مشارکتی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی تکمیل و راه اندازی نماید.
مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر:
مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر گفت: تا دو هفته دیگر شاهد بهره‌برداری پل معلق شیشه‌ای در بخشی از این پل خواهیم بود تا بازدید کنندگان با هیجان بیشتری از این مجموعه بازدید کنند.
دبیر انجمن سرمایه گذاران مناطق نمونه گردشگری کشور
دبیر انجمن سرمایه گذاران مناطق نمونه گردشگری کشورگفت : شهرستان مشگین شهر به یکی از مقاصد اصلی گردشگری در کشور تبدیل شده است.
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی از ارایه آمار نادرست مربوط به تعداد گردشگران و مسافران وارده به مناطق مختلف استان اردبیل درتعطیلات عید سعید فطر انتقاد کرد.
سرپرست شهرداری مشگین‌شهر:
سرپرست شهرداری مشگین‌شهر گفت: تمامی درآمدهایی که از ورودیه‌های پارک جنگلی حاصل می‌شود برای تکمیل و بهبود امورات گردشگری پارک جنگلی و مسیرهای گردشگری هزینه خواهد شد تا شاهد توسعه و پیشرفت صنعت توریسم در این شهرستان باشیم.
شهرستان مشگین‌شهر در ایام تعطیلات عید سعید فطر میزان حجم عظیمی از مسافران در این شهرستان بودند به طوری که مسئولان شهرستان و استانی نیز غافلگیر شده بود.
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: ستاد اسکان فرهنگیان مشگین‌شهر با 9 مدرسه در قالب 95 کلاس درسی آماده پذیرش مهمانان فرهنگی است.
فرماندار مشگین‌شهر خبر داد؛
فرماندار مشگین‌شهر از رزرو کلیه مراکز اقامتی شهرستان در آستانه تعطیلات عید فطرخبر داد و گفت: در سال جاری احتمال می‌رود حجم مسافران ورودی به شهرستان بالغ بر 50 درصدی افزایش یابد.
مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل گفت؛
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تنها راه حفاظت از محوطه باستانی شهریئری شهرستان مشگین شهر را ایجاد سایت موزه عنوان کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: ترک ها و شکستگی های ایجاد شده در ستون سایت تاریخی پیرازمیان (شهر یئری) مشگین شهر از توفان و حوادث طبیعی ناشی شده و مرمت اضطراری آن به 40 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.