تازه ترین مطالب

اخبار مهم

یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی:
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر گفت: شترمرغ‌ها در كليه اقليم‌ها سرد و گرم قابل زيست و نگهداري است و این شهرستان بهترین محل برای پرورش شترمرغ است.
تک صدایی وکوبیدن مخالف روش ناگفته این گروه و شعار زنده باد مخالف من تنها برای عوام فریبی است و شاید این افراد نیز دوست دارند به مانند برخی از دولت مردان دولت یازدهم با این شیوه نگذارند صدای منتقدان به گوش مردم برسد.
هاشمی در بسیاری از مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی یکی از صدها استوانه این حرکت عظیم مردمی بود و این تحریف ها می‌تواند نتیجه‌ای عکس نیز داشته باشد و به نوعی اهانت است به فرد و یا واقعه تحریف شونده و مخاطبان باشد.

اخبار ویژه

یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی:
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر گفت: شترمرغ‌ها در كليه اقليم‌ها سرد و گرم قابل زيست و نگهداري است و این شهرستان بهترین محل برای پرورش شترمرغ است.
مشکلات شهرک صنعتی از زبان تولید کنندگان؛
فعالان شهرک صنعتی مشگین‌شهر اظهار دارند که شهرک صنعتی هیچ حمایتی از تولید کنندگان ندارد اما با وجود این ماهانه 550 هزار تومان حق شارژ به حساب شهرک صنعتی واریز می‌شود
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر:
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت: شهرک صنعتی مشگین‌شهر با 26 واحد تولیدی فعالیت می‌کند که عمده مشکل آنان سرمایه در گردش است لذا بنده پیش قدم با تولید کنندگان در جهت رفع مشکلات شهرک تلاش خواهم کرد.
محقق و پژوهشگر حوزه مالی و اقتصادی و مدرس دانشگاه:
محقق و پژوهشگر حوزه مالی و اقتصادی و مدرس دانشگاه گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در مناطقی مانند استان اردبیل بایستی سیاست‌های حمایتی وجود داشته باشد تا تولید داخلی رونق یابد و توسعه‌ی متوازن در کشور ایجاد شود.
سهم هر ایرانی از بودجه سال آینده چقدر است ؟
بررسی ها نشان می دهد سهم هر ایرانی از بودجه عمومی دولت در سال آینده برابر با چهار میلیون و ششصد و پنجاه هزار تومان است.
فرماندار مشگین شهر گفت: نیروگاه 32 مگاواتی برق توسط سرمایه گذار بخش خصوصی در کنار پل معلق مشگین شهر احداث می شود .
لزوم یارانه‌ای کردن بهای گاز مصرفی در مشگین شهر؛
با بررسی بهای گاز مصرفی در اسفند ماه سال گذشته و آبان ماه برخی از مشترکین شاهد افزایش بیش از دو برابر بهای گاز مصرفی در این شهرستان بودیم لذا حمایت از مردم مشگین‌شهر با یارانه‌ای کردن بهای گاز مصرفی نیاز خانوار مشگین‌شهر است.
تصمیم انتخاباتی دولت/
بر اساس بخشنامه جدید علی طیب‌نیا، دولت بنا دارد بررسی امکان برخورداری و اعطای سهام به افرادی که تاکنون مورد شناسایی قرار نگرفته و مشمول طرح توزیع سهام عدالت نشده‌اند را در دستورکار قرار دهد.
بازار خودرو؛
شرایط فروش قطعی محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه ۹۵ به شرح جدول پیوست از روز شنبه ۹۵/۰۹/۱۳ لغایت ۹۵/۰۹/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد.
به مناسبت هفته بسیج/
به مناسبت هفته بسیج نمایشگاه محصولات و دستاوردهای اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه شهرستان مشگین‌شر به مدت یک هفته راه‌اندازی شد.
سه شهرک و ناحیه صنعتی خصوصی و دولتی با تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل یک گام دیگر به مرحله راه اندازی نزدیک شدند.
موج جدید حذف یارانه نقدی خانوارها آغاز شده و دولت یارانه افرادی را که خانه هم ندارند، حذف می‌کند!
اردیبهشت امسال بود که خبر یک ماجرای ناهنجار به سرعت فراگیر شد و آه از نهاد مردم برآورد. موضوعی که بعدها به «حقوق‌های نجومی» شهرت پیدا کرد و همه و همه هم درباره آن گفتند و نوشتند.
محقق و پژوهشگر حوزه مالی و اقتصادی و مدرس دانشگاه:
محقق و پژوهشگر حوزه مالی و اقتصادی و مدرس دانشگاه گفت: برای اعتلای اقتصادی، جای یک فراکسیون مناطق کمتر توسعه یافته در مجلس خالی است که می تواند بیش از 130 عضو داشته و یکی از بزرگترین و قوی‌ترین فراکسیون های مجلس بوده و یک آیتم فشار در توزیع عادلانه اعتبارات در سطح کشور باشد.
خواسته افکار عمومی از شهردار مشگین‌شهر؛
با توجه به افزایش بدهی شهرداری در دوره‌های مختلف انتظار افکار عمومی از شهردار مشگین‌شهر این است که این بدهی را شفاف سازی شود.
انحراف در اصلاح قانون هدفمند کردن یارانه ها هدر رفت در صد زیادی از بودجه و منابع مالی کشور را به دنبال دارد.
400 مدیر نجومی که دریافتی غیرمتعارف داشتند برای بازگرداندن پول‌های بیت‌المال مقاومت می‌کنند!
در راستای تقویت و نهادینه کردن عرصه اقتصاد مقاومتی/
در راستای تقویت و نهادینه کردن عرصه اقتصاد مقاومتی اولین مرحله از برداشت زعفران در شهرستان مشگین‌شهر آغاز شد.
بسته حمایت از توسعه اشتغال پایدار مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از سوی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای اجرا به ۹ دستگاه اجرایی ابلاغ شد.
قطعاً سیستم آموزشی به راحتی قابل تغییر نخواهد بود لذا باید این کارآفرینی را خانواده‌ها از داخل منزل به کودکان آموزش دهند تا در آینده و در دوران جوانی به جای وابستگی به خانواده خود به دنبال کارآفرینی و کسب روزی باشد.