تازه ترین مطالب

اخبار مهم

یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی:
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر گفت: شترمرغ‌ها در كليه اقليم‌ها سرد و گرم قابل زيست و نگهداري است و این شهرستان بهترین محل برای پرورش شترمرغ است.
تک صدایی وکوبیدن مخالف روش ناگفته این گروه و شعار زنده باد مخالف من تنها برای عوام فریبی است و شاید این افراد نیز دوست دارند به مانند برخی از دولت مردان دولت یازدهم با این شیوه نگذارند صدای منتقدان به گوش مردم برسد.
هاشمی در بسیاری از مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی یکی از صدها استوانه این حرکت عظیم مردمی بود و این تحریف ها می‌تواند نتیجه‌ای عکس نیز داشته باشد و به نوعی اهانت است به فرد و یا واقعه تحریف شونده و مخاطبان باشد.

اخبار ویژه

هم نوع دوستی درنزد انسان‌های با وجدان بیدار و خیرخواه هیچ وقت نمرده است و نمی میرد این حسّ عاطفی برخاسته ازفطرت آدمی در هنگام وقوع سیل و یا زلزله‌ای برای عده‌ای گاهی نمود و ظهور وسیع‌تری پیدا می‌کند.
افشاگری وام‌های بلاعوض دولت در جریان سیل 93/
در جریان سیل سال 1393 دولت مردان قول مساعد برای جبران بخشی از خسارات وارده در قالب وام کم بهره و بلاعوض داده بودند اما این تسهیلات به نام خسارت دیدگان وارد شهرستان شده و به کام دیگران هزینه شده است.
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر:
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت: اطلاع رسانی صحیح و دقیق خواسته قلبی ماست و از نقدهای سازنده نیز استقبال کرده و در جهت تقویت مدیران و توسعه شهرستان استقبال می‌کنیم.
شهردار مشگین‌شهر در نشست مشترک بسیج اساتید دانشگاه پیام نور:
شهردار مشگین‌شهر در نشست مشترک بسیج اساتید دانشگاه پیام نور و در پاسخ به دغدغه های اساتید بسیجی گفت: اغلب مشکلات شهری تا اوایل سال 96 حل خواهد شد و برای برخی از ایده ها نیز در صورت مطالعه کارشناسی اقدامات جدی صورت گیرد.
گلایه مردم روستای کوجنق از آب و فاضلاب روستایی مشگین‌شهر/
مردم روستای کوجنق به علت قطع مطلق آب شرب در روزهای سرد از مسئولین مربوطه گلایه‌مند هستند و خواستار رفع مشکل آب شرب این روستا شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان مشگین‌شهر:
فرمانده انتظامی شهرستان مشگین‌شهر با بیان اینکه خوشبختانه در این شهرستان جرائم مهم و حساس صورت نگرفته گفت: اصحاب رسانه رسانه‌ها در کنار نیروی انتظامی می‌توانند نقش سازنده‌ای در کنترل جامعه و ایجاد امنیت داشته باشند.
قائم مقام رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور:
قائم مقام ریاست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشوربا اشاره به توزیع نامتوازن بودجه شهرداری ها در کشور گفت: 60 هزار میلیارد تومان بودجه شهرداری های کشور از 200 هزار تومان درشهرهای مرزی تا 3 میلیون برای هر نفر در کلانشهرهایی چون تهران و مشهد به صورتی نامتوازن توزیع شده است.
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در هفته جاری هر روز با ورود موج جدید بارشی به کشور، شاهد بارش باران در استان های مختلف خواهیم بود.
به دلیل بارش برف و برودت هوا /
اداره کل آموزش و پرورس استان اردبیل طی اطلاعیه‌ای مدارس پیش دبستانی و ابتدایی سری قبل از ظهر شهرهای ارشق، لاهرود و مشگین‌شهر را تعطیل اعلام کرد.
به علت بارش برف سنگین امروز پنج شنبه کلیه مراکز آموزشی تعطیل است و این بارش برف تا عصر امروز در این شهرستان تداوم خواهد داشت.
به دلیل شدت بارش برف
روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد مشکین شهر گفت : با توجه به بارش شدید برف و کولاک شدید کلاس های روز پنجشنبه دانشگاه آزاد واحد مشکین شهر تعطیل می باشد .
فرمانده انتظامی استان اردبیل خبر داد؛
فرمانده انتظامی استان اردبیل از متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر در مشگین شهر و کشف 30 کیلوگرم مواد مخدر از قاچاقچیان خبر داد.
سرپرست فرماندار مشگین شهر:
سرپرست فرماندار مشگین شهر گفت: برای استفاده از ظرفیت شهرستان مشگین‌شهر می‌بایست اتاق فکری تشکیل و طبق برنامه ریزی پیش رفت چرا که در گذشته در بحث آب‌های درمانی کارهای ارزشمندی انجام گرفته اما برخی از این کارها در آینده مشکل ساز خواهد بود.
رییس اداره بهزیستی مشگین شهر:
رییس اداره بهزیستی مشگین شهر گفت: به دلیل محدودیت منابع مالی دولت اعتبارات دولتی جوابگوی نیازهای معلولان نیست.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه مشگین شهر:
رییس اداره اوقاف و امور خیریه مشگین شهر گفت: در سال جاری سمت و سوی هزینه کرد درآمد حاصله از محل موقوفات این شهرستان در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتی بوده است.
فرمانده انتظامی مشگین شهر:
فرمانده انتظامی مشگین شهر گفت: که ماموران انتظامی 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک خالص در این شهرستان کشف کردند.
لزوم یارانه‌ای کردن بهای گاز مصرفی در مشگین شهر؛
با بررسی بهای گاز مصرفی در اسفند ماه سال گذشته و آبان ماه برخی از مشترکین شاهد افزایش بیش از دو برابر بهای گاز مصرفی در این شهرستان بودیم لذا حمایت از مردم مشگین‌شهر با یارانه‌ای کردن بهای گاز مصرفی نیاز خانوار مشگین‌شهر است.
فرمانده انتظامی مشگین شهر گفت: با تلاش ماموران انتظامی زوج قاچاقچی با هشت کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شدند.
ميرزائي معاون اداره محيط زيست مشكين شهر:
ميرزائي معاون اداره محيط زيست مشكين شهر گفت: شهرستان مشگین‌شهر از دیروز به علت بارش برف با هوای سردی مواجه است و حيوانات بخصوص پرندگان در روز هاي برفي از سرما به انسان پناه مي آورند که باید با آنها مهربان بود.
پاسخ سندرم ناكارامدي مديريت شهري مشكين شهر را زمان و تاريخ آشكار خواهد نمود اما اميدوارم آن روز براي برخي ها دير نشده باشد!