تازه ترین مطالب

اخبار مهم

یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی:
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر گفت: شترمرغ‌ها در كليه اقليم‌ها سرد و گرم قابل زيست و نگهداري است و این شهرستان بهترین محل برای پرورش شترمرغ است.
تک صدایی وکوبیدن مخالف روش ناگفته این گروه و شعار زنده باد مخالف من تنها برای عوام فریبی است و شاید این افراد نیز دوست دارند به مانند برخی از دولت مردان دولت یازدهم با این شیوه نگذارند صدای منتقدان به گوش مردم برسد.
هاشمی در بسیاری از مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی یکی از صدها استوانه این حرکت عظیم مردمی بود و این تحریف ها می‌تواند نتیجه‌ای عکس نیز داشته باشد و به نوعی اهانت است به فرد و یا واقعه تحریف شونده و مخاطبان باشد.

اخبار ویژه

درآیینی همزمان با سالروز میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) وامام جعفر صادق (ع) روز شنبه از 14 کتاب جدید در شهرستان مشگین شهر رونمایی شد.
مسئول بسیج هنرمندان استان اردبیل:
مسئول بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: شهرستان مشگین‌شهر در سوگواره عاشورایی حدیث عشق نتایج درخشانی به دنبال داشته است که در صورت ادامه این جشنواره‌ها شهرستان مشگین‌شهر به قطب داستان نویسی تبدیل خواهد شد.
امام جمعه سرعین:
امام جمعه سرعین گفت: علم ارزشمندترین هنری است که خداوند به انسان‌ها داده است و آیت الله موسوی اردبیلی نیز از این جایگاه در جامعه برخوردار بود.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: متاسفانه تمام برنامه‌هایی که از رسانه ملی پخش می‌شود بیشتر با تبلیغات اشرافیگری همراه است و این امر موجب شده است افراد متدین نیز به بهانه‌های مختلف به این سمت کشیده شوند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر گفت: تاثیر آثار هنرمندان انقلابی و ارزشی هزار مرتبه از منبر و موعظه باشد! و هر حرکت هنری اگر رنگ و بوی انقلابی داشته باشد برای گفتمام سازی انقلاب بسیار مهم است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر گفت: مسجد محل حاکمیت الهی است و در گذشته از این محل برای امر قضاوت نیز استفاده می‌شد لذا با همکاری و مشارکت می‌توان مشکلات محل را مدیریت کرد.
همزمان با تاسوعای حسینی صورت گرفت
ظهر امروز همزمان با تاسوعای حسینی دو نفر از رزمندگان دفاع مقدس مسیر امامزاده سید سلیمان (ع) مشگین‌شهر را به طرف کربلای به صورت پیاده روی حرکت کردند.
همزمان با سراسر کشور/
همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی مشگین‌شهر فردا صبح روز جمعه 16 مهر ماه مصادف با 5 محرم ساعت 9 صبح در محل استادیوم تختی شهرستان برگزار می‌شود.
مدیر بسیج هنرمندان مشگین‌شهر خبر داد؛
داستان نویسان بسیج هنرمندان شهرستان مشکین شهر در نهمین جشنواره ادبیات داستانی سازمان بسیج هنرمندان کشور در شهر کرد خوش درخشیدند.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل خبر داد
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: برای چهارمین بار سوگواره استانی داستان و شعر عاشورایی حدیث عشق به همت سازمان بسیج هنرمندان در مشگین شهر برگزار می شود.
فرمانده سپاه شهرستان مشکین‌شهر:
فرمانده سپاه شهرستان مشکین‌شهر گفت: تجدید میثاق با شهدا و آرمان‌های شهداء و توسعه و ترویج افکار و آموزه‌های شهدا در جامعه به ویژه میان جوانان می‌تواند اهداف شهدا را در جامعه زنده كند.
مسئول بسیج هنرمندان استان اردبیل:
مسئول بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان استان اردبیل در 4 بخش برگزار شده که در این راستا 110 اثر ارائه شده و 12 اثر آن به عنوان آثار برگزیده انتخاب شده است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بعد از دفاع مقدس 10ها جنگ بر علیه ایران آغاز شده که جنگ اقتصادی نمونه بارز آن است با استفاده از کالاهای داخلی و توجه به مصرف بهینه می‌توان به فرمان فرمانده کل قوا در مقابله با این جنگ لبیک گفت.
در دومین روز از هفته دفاع مقدس/
در دومین روز هفته دفاع‌ مقدس و با هدف تجلیل از شهیدان و ایثارگران دفاع‌مقدس جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان و خانواده‌های معظم شهدا، مزار شهدا عطرافشانی و گلباران شد.
به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم، نمایش بازسازی واقعه تاریخی بزرگ غدیرخم باحضور دوستداران اهل بیت(ع) در مشگین‌شهر برگزار شد.
جانشین سپاه شهرستان مشگین‌شهر:
جانشین سپاه شهرستان مشگین‌شهر گفت: دولت اسلامی مرحله سوم این تمدن است که هنوز ادامه دارد که البته طبق فرمایشان رهبر انقلاب هدف از دولت اسلامی کابینه دولت نیست بلکه کلیه افرادی است که در مسئولیت قرار گرفته‌اند.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل:
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: با اختصاص اعتبارات لازم برای این طرح و با اجرای آن و امکاناتی که در اختیار رده ها قرار خواهد گرفت اتفاق بزرگی در زمینه فرهنگی و هنری هر شهرستان شاهد خواهیم بود.
عصر امروز و همزمان با سراسر کشور، دعای پرفیض عرفه و برائت از مشرکین در شهرستان مشگین‌شهر و در جوار پیکر مطهر شهید گمنام دوران 8 سال دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: عرفه روزی است که در آن پندها و ناشناخته‌ها آموخته و شناخته می‌شود، دعاها و خواهش‌ها، تضرع و زاری‌ها به آسمان می‌رود، رحمت‌ها و برکت‌ها فرود می‌آید، گناهان بخشیده می‌شود.
جمعی از مردم شهید پرور شهرستان مشگین‌شهر با حضور در ناحیه قدیم سپاه مشگین‌شهر از شهید 8 سال دفاع مقدس استقبال کردند.