تازه ترین مطالب

کد مطلب: 10385
تاریخ انتشار : چ, 1393/07/09 - 13:22
مشکین رسا: برای چندمین بار متوالی رزمی کار مشگینی در مسابقات کشوری که در یک ماه اخیر در نقاط مختلف کشور برگزار شد موفق به کسب مقام قهرمانی برای شهرستان مشگین شهر شد.

یاشار نوروزی قهرمان کشوری مسابقات کیک بوکسینگ در گفتگو با خبرنگار مشکین رسا به تشریح مسابقه پرداخت و گفت: من که در تاریخ22و24 مرداد ماه سال جاری در استان زنجان موفق به کسب مقام اول و عنوان ارزنده ترین و با اخلاق ترین فایتر شدهم.

 

وی همچنین افزود: در مسابقات کشوری نیز که در 27و28 شهریور ماه در استان تهران برگزار شد موفق به کسب مقام اول و انتخاب به عنوان فایتر منتخب وزن 55 کیلوگرم جهت اعزام به ترنمنت بین الملل کانادا شده است این قهرمان با اخلاق مشگین شهری در مسابقات انتخابی تهران با مبارزات مقتدرانه جو و هیجان مسابقات را دو چندان کرده بود که با زرکورد 12 ناک دانی و 2 ناک اوت به عنوان فنی ترین و جنگنده ترین فایتر انتخاب شده است.

 

وی با اشاره به حال و احوال مسابقات گفت: وقتی در بازی فینال با هیجان در راند طلائی موفق به ناک اوت حریف شیرازی خود شدم واقعا با دیدن فیلم مسابقه به زحمت و تمرینات بی وقفه قهرمانان پی می بریم.

 

وی همچنین از لحظه ی ناک اوتی و گرفتن نشان طلای خود از دست سر داور و مسئول مسابقه می گوید که واقعا در آن لحظه نهایت هیجان و شادی را در خود احساس و حس افتخار و غرور نسبت به این لحظه را همیشه داشتم که هیچ زحمتی بدون نتیجه نمی ماند.

 

یاشار نوروزی ضمن قدردانی از زحمات مربی با اخلاق خود آقای مهرداد زادمهر که او را به عنوان الگوی ورزشی خود می داند اظهار کرد که تمرینات مستمر و با برنامه آقای زادمهر بود که موفق به کسب این مقام شده است.

 

وی همچنین ضمن گلایه مندی از اقدامات استان اردبیل در اعزام ورزشکاران به مسابقات گفت: متاسفانه استان اردبیل در طی چندین سال نهایت بی لطفی را در اعزام ورزشکاران خصوصا رزمی کاران مشگین شهری برای انتخابی تیم ملی دارد.

 

به گفته ی وی در مسابقات انتخابی تیم ملی که در استان قم برگزار شد این رزمی کار را در دقیقه نود از اعزام به مسابقات بدون دلیل قانع کننده خط زده شده لذا باید نسبت به حمایت و پشتیبانی چنین ورزشکارانی از مسئولان امید حمایت داشته باشیم.

 

به گزارش مشکین رسا، با توجه به اینکه یاشار نوروزی ورزشکار مشگین شهری قرار است در روزهای آتی با تیم منتخب جهت اعزام به ترنمنت بین المللی حاضر شود در حال تمرین می باشد تا بتواند افتخاری دیگر را برای این کشور و شهرستان به ارمغان بیاورد.

 

وی ساکن روستای تبنق بوده و در دانشگاه پیام نور مشگین شهر و در رشته حقوق مشغول به تحصیل می باشد که توانسته است در کناردرس و دانشگاه به تمرین پرداخته که نه تنها در سطح کشور به مقام برتر دست یافته بلکه در دانشگاه نیز به عنوان دانشجوی ممتاز نیز انتخاب شود لذا مسئولان نیز باید همت کرده و در راستای حمایت از چنین نخبگانی تلاش نمایند تا بتواند موفقیت های بیشتری در سطح کشور و حتی منطقه داشته باشد.

 

وی در پایان از زحمات پدر و مادر و پشتیبانی برادران خود و همچنین از زحمات استاد خود آقای زادمهر و سایر اساتید رزمی مشگین شهر خصوصا آقای بیگعلی زاده، مهدوی، خداوردی زاده، پروانه سادات، میزازاده و همچنین از زحمات قهرمان جهان ایوب رستمی صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و گفت: از دکتر بابک رضازاده و برادران عزتی که در این چند ماه واقعا نهایت حمایت را در قبال اعزام به مسابقات و حضور در اردو را فراهم کردند نهایت تشکر را کرد و همچنین از ورزشکاران و هم باشگاهیان از دوستان و دانشجویان نیز کمال تشکر داشت.

 

وی خاطر نشان کرد که افتخار می کنم که اهل مشگین شهر و فرزند غیور سبلان هستم و همیشه تلاش و همت خود را در راه قهرمانی و افتخار آفرینی برای کشورم خواهم کرد و از تمام مسئولین تقاضا دارم که نسبت به تمامی ورزشکاران مشگین شهر خصوصا رزمی کاران که قشر فعال شهر را تشکیل دادند عنایت ویژه ای داشته باشند و از تمام اهالی شهر و آشنایان خواهشمندیم دعاگوی باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

عالیه به همچین ورزشکارانی افتخار میکنیم
ارسال نظر