تازه ترین مطالب

کد مطلب: 12768
تاریخ انتشار : ش, 1394/03/09 - 10:19
مشکین رسا: مدیر عامل پروژه پل معلق از برگزاری جشن نیمه شعبان در پل معلق خبر داد و گفت: در هر ایام و اعیاد خاص یک طرح از پروژه عظیم پل معلق افتتاح می شود.

به گزارش مشکین رسا، نشست خبری با حضور اصحاب رسانه شهرستان مشگین شهر و حسین عباس نیا مدیر عامل پروژه پل معلق در محل این پروژه برگزار شد.
 
در این نشست حسین عباس نیا مدیر پروژه پل معلق به تشریح وضعیت عمومی پل پرداخت و به تبادل نظر در این راستا پرداخت.
 
وی در این نشست با اشاره به ایمنی و امنیت پل معلق گفت: خوشبختانه این پل از امنیت کافی برخوردار است و هیچ گونه نقصی در آن وجود ندارد چرا که در تکمیل پروژه تمام استانداردهای لازم رعایت شده است و القاء این موضوع شایعه ای بیش نیست.
 
وی با اشاره به زمان تکمیل این مجموعه عظیم گفت: با توجه به برنامه ریزی هایی که در این راستا انجام شده این پروژه بدون هیچ وقفه ای و با تلاش مجموعه نیروی انسانی برای هر یک از اعیاد و مناسبت های خاصی که در طول سال وجود دارد بخش یا قسمتی از پروژه اماده افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد که در قدم اول برای عید سعید فطر طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است بخشی از این پروژه که شامل رستوران گردان نیز می باشد افتتاح شود.
 
وی توسعه و خدمات رسانی به شهرستان مشگین شهر را از مهمترین اهداف این مجموعه عنوان کرد و گفت: با توجه به ظرفیت های بلقوه ای که در این شهرستان وجود دارد این پروژه عظیم با هدف خدمت رسانی و توسعه شهرستان مشگین شهر صورت گرفته است و در این راستا قبل از اینکه سود این مجموعه گردشگری مد نظر قرار گیرد بیشتر بر روی توسعه و پیشرفت شهرستان تاکید می شود لذا برای حمایت از اقشار زحمت کش شهرستان مشگین شهر مجوز استفاده و ایجاد غرفه رایگان در بخشی از این مجموعه به عموم مردم و علاقمندان داده می شود تا با ایجاد غرفه در طرف مقابل پل از مهمانان پذیرایی کرده و کسب درآمد کنند.
 
وی با اشاره نحوه شروع و جذب سرمایه گذار برای این پروژه عظیم که شهرستان مشگین شهر را می توان در سطح جهانی مطرح نمایند گفت: از آنجایی که مشگین شهری هستیم و علاقه و ظرفیتی که در این داشت به این امر معتقد بودم که چون مشگین شهری هستم باید برای پیشرفتد و توسعه این شهرستان قدم هایی برداریم که در نهایت در سال 1384 با جذب سرمایه گذار و شروع عملیات احداث بزرگترین پل معلق خاورمیانه در شهرستان مشکین شهر مطرح و شروع شد که در ان زمان با استقبال نماینده وقت نیز مواجه شد.
 
وی ادامه داد: از انجایی که سرمایه گذاری را نباید با مسائل سیاسی ادغام کرد متاسفانه این پروژه بنا بدلایلی برای مدتی سیاسی شد و از برنامه ریزی هایی که برای آن شده بود عقب مانده و بصورت معلق رها شد اما خوشبختانه این مشکلات رفع شده و پروژه هایی که در این مجموعه عظیم وجود دارد یکی پس از دیگری تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
 
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه، با توجه انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفند ماه همین سال برگزار خواهد شد چه تضمینی وجود دارد که همچون سالیان گذشته این پروژه دچار سیاسی کار نشودافزود: شهرستان مشکین شهر جزء سیاسی ترین شهرستان ها در سطح استان و حتی کشور محسوب می شود و مردم مشکین شهر هر گونه تحرکاتی که در سطح شهرستان صورت می گیرد سیاسی قلمداد می کنند و می خواهند اقدامات صورت گرفته را به جناحی متصل کنند و من به همه تضمین می دهم که در زمان تصدی مدیر عاملی اینجانب هیچ گونه سیاسی کاری در پیشبرد این پروژه عظیم صورت نگیرد و تا پایان سال شاهد تکمیل فازی دیگر از این پروژه باشیم.
 
عباسی نیا در این نشست از برگزاری جشن نیمه شعبان در این محل اشاره کرد و افزود: به مناسبت ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) همزمان با شب ولادت آن بزرگوار جشن بزرگ نیمه شعبان با اجرا های مختلف فرهنگی هنری در مکان پل معلق اجرا خواهد شد که از عموم مردم دعوت می شود که در این جشن حضور داشته باشند.
 
گفتنی است در پایان نشست خبری در خصوص جزئیات برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان به تبادل نظر پرداخته شد.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر