تازه ترین مطالب

کد مطلب: 12834
تاریخ انتشار : چ, 1394/03/20 - 14:09
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین شهر:
جام رمضان امسال با فوتسال و والیبال همراه خواهد بود
مشکین رسا: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین شهر از برگزاری مسابقات جام رمضان خبر داد و گفت: جام رمضان امسال با فوتسال و والیبال همراه خواهد بود.

در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان شمس الدین تبریزچی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار مشکین رسا از برگزاری مسابقات جام رمضان همچون سال های گذشته در ماه مبارک رمضان خبر داد و به تشریح جزئیات برنامه پرداخت.
 
وی افزود: همه ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان یک دور مسابقه ورزشی فوتسال در رده های سنی مختلف بین تیم های شهرستان در سالن 2000 نفری شهدا برگزار می شود که با حضور اهالی شهرستان مشکین شهر شور و شوق خاصی پیدا می کند.
 
وی با اشاره به رده های مختلف برگزاری مسابقات افزود: این دور از مسابقات  که هم اکنون در مراحل ثبت نام تیم ها می باشد، تیم های موجود شهرستان در رده های نونهالان، نوجوانان،جوانان،امید،آزاد و ادارات با حریفان خود به رقابت می پردازند و دو روز مانده به ماه رمضان قرعه کشی ها انجام می شود و تیم ها حریفان خود را می شناسند.
 
تبریزچی گفت: آغاز مسابقات از اولین یا دومین شب ماه مبارک رمضان برگزار می شود و برگزاری این مسابقات طبق قوانین جاری فوتسال از فدراسیون فوتسال جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: علاوه بر مسابقات فوتسال که در سالن 2000 نفری شهدا برگزار خواهد شد یک دور مسابقه والیبال جام رمضان در سالن الزهرا شهرستان مشکین شهر برگزار می شود.
 
وی تاکید کرد: تمامی فعالیت های ورزشی در ایام ماه مبارک رمضان بعد از افطار در اماکن ورزشی به جز شب های قدر برگزار می شود.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر