تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15820
تاریخ انتشار : س, 1395/06/16 - 10:32
رئیس شرکت مخابرات شهرستان مشگین‌شهر عنوان کرد؛
کمبود زیر ساخت در واگذاری خطوط تلفن ثابت مشگین‌شهر
رئیس شرکت مخابرات شهرستان مشگین‌شهر گفت: با افزایش روز افزون مشترکین تلفن ثابت در حال حاضر شرکت مخابرات با کمبود امکانات زیر ساختی در شهرستان مواجه است.

آرمان احمدی رئیس شرکت مخابرات شهرستان مشگین‌شهر در خصوص واگذاری خطوط تلفن ثابت و در پاسخ به خبر جریمه تاخیر شرکت مخابرات را مردم مشگین‌شهر می‌پردازد به خبرنگار اورامی گفت: با افزایش روز افزون مشترکین تلفن ثابت در مواقعی از سال شرکت مخابرات در واگذاری خطوط جدید با کمبود امکانات زیر ساختی در شهرستان مواجه می‌شود.
 
وی افزود: شهروندان به منظور ثبت نام خطوط تلفن ثابت در دفاتر خدمات پستی پیش ثبت نام کرده‌اند تا زیر ساخت مورد نیاز خطوط بررسی و در صورت وجود زیر ساخت لازم پیامک ارسال می‌شود لذا این شرکت در ارسال یا عدم ارسال پیامک نقشی ندارد و تنها در صورت وجود زیر ساخت این پیامک ارسال می‌شود.
 
احمدی گفت: پیش ثبت نام‌ها و عدم وجود زیر ساخت مخابراتی با اجرای طرح افزایش تعرفه‌های تلفن ثابت همراه شده که این امر برخی موجب شده است برخی از شهروندان به این امر معترض شوند که در این خصوص افرادی که با مراجعه به دفاتر خدمات پستی فیش الکترونیکی دریافت کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به شرکت مخابرات مشکل خود را رفع کنند و شرکت مخابرات نیز موظف است به این دسته از مشترکین همچون گذشته خدمات ارائه کند و ما بقی می‌بایست طبق تعرفه جدید هزینه خط تلفن را واریز کنند تا از خدمات این شرکت بهره مند شوند.
 
وی تاکید کرد: این اختلال در طول سال وجود داشته و همچنان نیز وجود دارد اما برای برخی از مشترکین که در سال جاری پیش ثبت نام کرده و خط تلفن ثابت با تعرفه جدید اعمال شده با این اختلالات همراه شده و در این راستا شرکت مخابرات هیچ دخالتی نداشته است تا مشترکین از تعرفه جدید برای دریافت خط تلفن استفاده کنند.
 
  وی در خصوص نحوه واگذاری خط تلفن گفت: فعلاً در واگذاری خطوط تلفن با مشکل زیر ساخت مواجه هستیم و برخی از شهروندان که به دلایل مختلف همچون نقل و انتقال خطوط تلفن آنان جمع آوری می‌شود برای سایرین امکان ارائه خدمات میسر است.
 
به گزارش پایگاه خبری اورامی، خطوط تلفن ثابت بعد از چند روز از عدم واریز قبض تلفن قطع می‌شود که این امر موجب نارضایتی عمومی را به دنبال داشته است که در این خصوص رئیس شرکت مخابرات شهرستان مشگین‌شهر گفت: با توجه به اینکه این شرکت به بخض خصوصی واگذار شده و تنها درآمد این شرکت از طریق مشترکین تامین‌می‌شود لذا باید این امر در سطح شهرستان فرهنگ سازی شود.
 

دیدگاه‌ها

سلام اگر کمبود زیرساخت دارید به دفاتر ابلاغ کنید که ثبت نام نکنند .چرا در دفاتر ثبت نام می شود و بعد می گویید کمبود زیرساخت دایم.آقا جان اینها بهانه ای است برای سرکیسه کردن مردم بدبخت.50هزار تومن را کردید 200هزار تومن.4برابر خیالتون راحت شد.
ارسال نظر