تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15849
تاریخ انتشار : س, 1395/06/23 - 17:48
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر:
مرغ مشگین‌شهر براساس نرخ استان قیمت گذاری می‌شود
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر گفت: براساس تصمیمات کارگروه تنظیم بازار از امروز قیمت مرغ در شهرستان مشگین‌شهر براساس نرخ استان اردبیل قیمت گذاری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، با توجه به افزایش قیمت مرغ در شهرستان مشگین‌شهر و قیمت گذاری آن براساس نرخ آذربایجان شرقی که موجب اعتراض مردم این شهرستان شده بود که چرا باید قیمت مرغ در استان اردبیل کمتر از این شهرستان باشد در حالی که این شهرستان مرکز تولید مرغ گوشتی‌است و چرا باید قیمت گذاری به جای استان رادبیل براساس نرخ آذربایجان شرقی تعیین شود.
 
علیرضا فروضات رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر در این خصوص گفت: براساس هماهنگی‌های به عمل امده با تولید کنندگان و فروشنده‌گان شهرستان و تصمیمات اخذ شده در کارگروه تنظیم بازار شهرستان از امروز نرخ فروش مرغ در شهرستان مشگین‌شهر برابر نرخ استان اردبیل خواهد بود.
 
وی افزود: تصمیم کارگروه تنظیم بازار به کلیه تولید کنندگان و توزیع کنندگان مرغ در سطح شهرستان مشگین‌شهر ابلاغ شده هر گونه تخلف در این راستا با جریمه‌های نقدی همراه خواهد بود و متخلفین طبق قانون جریمه خواهند شد.
 
وی تصریح کرد: عموم مردم می‌توانند جهت اطلاع از آخرین قیمت مرغ در بازار شهرستان با شماره تلفن 33631292 تماس گرفته و قیمت روز بازار را دریافت کنند و در صورت مغایرت با بازار با شماره تلفن 124 اداره صنعف معدن و تجارت شهرستان  تماس گرفته و گزارش دهند.
 
وی تاکید کرد: این اداره موظف است گزارشات مردمی را دریافت و سریعاً موضوع را بررسی کند.
 
انتهای پیام/
 

دیدگاه‌ها

قیمت مرغ در هرموقع از سال حداقل 800 تومن گرانتراز اردبیل دراین شهرستان فروخته می شود و ناظری نیست که چراییسش راپاسخگو باشد
ارسال نظر