تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15885
تاریخ انتشار : پ, 1395/07/01 - 10:45
رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: بحثی که در خصوص 1200 تن قیر رایگان مطرح شده کاملا روشن و واضح است و آن هم تهمتی بیش نیست و قابل طرح و پیگیری از مراجع قضایی دارد . اگر لازم باشد پیگیری می‌کنم.

رحیم فرجی رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر در گفتگو با خبرنگار اورامی گفت: آسفالتی که در دوره چهارم بر زمین ریخته شده قابل قیاس با دوره های گذشته نیست اما اینکه فردی به 1200 تن آسفالت اعتراض کند اینگونه نیست که آسفالت در کف خیابان گم شود و این حرف چنین القا می‌شود که آسفالت حیف و میل شده است.
 
وی افزود: هر چقدر قدر آسفالت استفاده می‌کنیم تولید کارخانه آسفالت شهرداری مشکین شهر است و این کارخانه در دوره چهارم تعمیر و تجهیز شده است در صورتی که در دوره های گذشته این امر دست پیمانکار بود.
 
وی تصریح کرد: بحثی که در خصوص 1200 تن قیر رایگان مطرح شده کاملا روشن و واضح است و آن هم تهمتی بیش نیست و قابل طرح و پیگیری قضایی دارد و حتی اگر لازم باشد بنده به تنهایی از این شخص شکایت کرده و از مراجع قضایی پیگیر خواهم کرد.
 
فرجی گفت: دوره چهارم شورای مشگین‌شهر  وارث بی مدیریتی های گذشته بود به طوری که از دوره های گذشته سیل عظیمی از افراد استخدام شده که همه آنها بدون مجوز می‌باشد و ما برای اینکه تبعات اجتماعی نداشته باشد آنها را اخراج کردیم و این فردی که مدعی است آن دوره عضو شورا بوده است و اتفاقا باید خودشان پاسخگو باشند که علت این همه هزینه‌هایی که برای شهرداری سربار شده است چه بوده است.
 
وی ادامه داد: تمام این رفتارها سیاسی است چرا که با توجه به اینکه انتخابات شورای شهر نزدیک می‌شود هدفشان از این کار تخریب و دیده نشدن عملکرد شورا های شهر می باشد.
 
رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: کسی که از شورای دوره چهارم نه تنها حمایت نکرده است بلکه از وقتی این شورا تشکیل شده است مسئولان قبلی و فعلی که در حال حاضر وجود دارند تا جایی هم که توانسته اند تخریب کرده‌اند در حالی که این دوره شورای شهر پاکدست ترین دوره شورای شهر است چنانچه اگر نگاهی به شهرهای همسایه انداخته شود برخی از اعضا زندانی یا اخراج شده است.
 
وی با بیان اینکه با عموام فریبی نمی توان مردم را فریب داد اگر ادعایی وجود دارد مکتوب بیان کنند افزود: اینکه شورای شهر مورد هجمه قرار می دهند شکست خوردگان سیاسی هستند که هدفشان تقویت اطرافیان و تخریب شوراست.
 
وی گفت: ما با بیت المال به لندن سفر نکردیم . اسنادی وجود دارد که نشان می دهد بیت المال در جیب برخی اشخاص هست. این در حالی است که بنده چندین سال است مکاتبه می‌کنم که پول بیت‌المال و شورای شهر را پس دهید و این آقای شورا با این پول به لندن سفر کرده است . با حکم دادگاه باید پول بیت المال را پس می‌دادند که هنوز نداده است و در حال حاضر یک مجرم شناخته می‌شود.
 
وی ادامه داد: اگر لازم باشد برای مردم شهرم روشنگری می‌کنم اگر کسی با غرض ورزی بخواهد شورای شهر را تخریب کند حاضر هستم دفاع کنم و پیشنهاد می‌دهم یه میزگردی در محافل عمومی و مساجد تشکیل شود تا این مسئله بررسی شود.
 
فرجی گفت: بنده بدون جنجال 2 بار مکاتبه کردم و حتی حکم دادگاه هم مبنی بر استرداد پول بیت المال موجود است و اگر این رویه ادامه یابد بار سوم نیز به دادگاه شکایت می کنم.
 
وی افزود: اینکه شورای شهر مورد تاخت و تاز قرار دارد به این خاطر است که این‌ها از همان اوایل تشکیل شورا مخالفین سر سخت شورای‌شهر بودند که با رفتار های سیاسی و شکست خوردگان نمایندگی مجلس یا افراد دیگر می‌خواهند خودشان را مطرح کنند که دست به چنین عملیات انتحاری و غیر واقعی می‌زنند.
 
انتهای پیام/
 

ارسال نظر