تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16224
تاریخ انتشار : س, 1395/08/18 - 09:50
توسط مخترع جوان مشگین‌شهری دستگاهی به نام مولد خود شارژ اتوماتیک ساخته شده که برق 220 ولت را بدون نیاز به انرژی خارجی و آلودگی صوتی و هوا تولید می‌کند.

داود حیدرزاده مخترع جوان مشگین‌شهری در گفتگو با پایگاه خبری اورامی از ساخت دستگاهی خبر داد که بدون هیچ گونه انرژی برق تولید می‌کند.
 
وی افزود: این دستگاه که مولد خودشارژ اتوماتیک نام دارد می‌تواند بدون نیاز به انرژی خارجی و آلودگی هوا و صوتی برق 220 ولت تولید کند.
 
وی خاطر نشان کرد: این دستگاه در طول پنج سال تلاش و فعالیت در عرصه برق و الکترونیک ساخته شده که می‌توان گفت بهترین وسیله برای جایگزینی موتورهای برقی است که با بنزین و آلودگی هوا و صوتی کار می‌کند.
 
این مخترع مشگین‌شهری گفت: از 5 سال پیش انواع مختلف دستگاه‌های برقی و الکترونیکی بدون هیچ گونه حمایت و کمکی در جهت تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و در جهت خدمکت به نظام مقدس اسلامی و تنها در سایه حمایت خانواده ساخته‌ام اما متاسفانه به علت عدم حمایت مالی تمام این دستگاه‌ها و طرح‌ها در انبار منزل خاک می‌خورد در حالی که با حمایت و تولید این دستگاه‌ها می‌توان گامی موثر در توسعه شهرستان و اشتغال جوانان برداشت.
 
وی تاکید کرد: در حال حاضر به جد  دنبال حامی مالی هستم تا بتوانم چند مورد از دستگاه‌ها که در جامعه نیاز ضروری است تولید و به بازار ارائه کنم لذا هر فردی که توان حمایت از تولید داخلی و حمایت از مخترعین جوانان را دارد می‌تواند پیش قدم شده و در این کار ما را یاری کند.
 
شماره تلفن تماس اینجانب داود حیدرزاده 09144554872 می‌باشد که در صورت راهنمایی و کمک به تولید شکرگذار خواهم بود.
 
انتهای پیام/
 

ارسال نظر