تازه ترین مطالب

کد مطلب: 8737
تاریخ انتشار : ش, 1393/01/09 - 22:51
سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری مشکین شهر خبر داد
بیش از 38 هزار مسافر در مشکین شهر پذیرش و اسکان یافته اند
مشکین رسا: سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری مشکین شهر از پذیرش و اسکان بیش از 38 هزار مسافر تا 8 فروردین خبر داد.

محبوب نیک نفس سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان مشکین شهر در گفتگو با خبرنگار مشکین رسا از پذیرش و اسکان بیش از 38 هزار نفر از مسافران نوروزی از آغاز سال جدید تا تاکنون خبر داد و گفت: پیش بینی می شود با توجه به ارتقای خدمات رفاهی و گردشگری در شهرستان حجم مسافران ورودی به این شهرستان نسبت به سال گذشته به صورت چشمگیری افزایش یابد.
وی افزود: آبگرم های شابیل، قوتورسویی، قینرجه، وله زیر و موئیل و همچنین قلعه قهقهه و محوطه باستانی شهریری از جمله مراکزی هستند که میزبان بیشترین مسافران را در طول ایام تعطیلات نوروزی در این شهرستان بوده است که برای راهنمایی مسافران اکیپ هایی در محل های قلعه قهقهه و محوطه باستانی شهریری در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به روند ادامه حضور میهمانان نوروزی آمار کنونی نشان می دهد تا پایان تعطیلات نوروز میزان مسافران در این شهرستان افزایش چشمگیری داشته باشد.
وی با اشاره به فعالیت کمیته های مختلف ستاد خدمات سفر در شهرستان گفت: کمیته امداد و نجات با مسئولیت جمعیت هلال احمر از جمله کمیته های فعال در شهرستان می باشد که تاکنون بیش از سه هزار سی دی راهنمای مراکز گردشگری، تاریخی و اقامتی به همراه بروشور معرفی شهرستان توسط تهیه و در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفته است و در طول هفته اول ایام تعطیلات نوروزی بالغ بر 800 نفر از مسافران جهت تست قند خون به اکیپ های این کمیته مراجعه و خدمات دریافت کرده اند و امداد رسانی به خودروها و یاری رساندن به چندین مورد تصادفات از دیگر اقداماتی است که توسط این کمیته در شهرستان صورت گرفته است.
نیک نفس با اشاره به وضعیت بهداشتی شهرستان در این ایام گفت: برخلاف سال های گذشته امسال به همت شهرداری مشکین شهر از لحاظ بهداشت مشکل خاصی وجود نداشت.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر