تازه ترین مطالب

کد مطلب: 9555
تاریخ انتشار : پ, 1393/04/05 - 08:31
مشکین رسا: رئیس هیئت کاراته شهرستان مشگین شهر از رقابت بیش از 200 کاراته کار به میزبانی شهرستان مشگین شهر خبر داد.

سلیمان رزمجو رئیس هیئت کاراته شهرستان مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار مشکین رسا از برگزاری مسابقه قهرمانی استانی به میزبانی شهرستان مشگین شهر خبر داد و گفت: در این رقابت ها بیش از 200 کاراته کار از استان اردبیل و شهرستان های همجوار شرکت کرده و به رقابت خواهند پرداخت.
 
وی گفت: در این مسابقه که در رده سنی 7 الی 17 سال برادران در سبک های کنترلی برگزار می شود بالغ بر 50 کاراته کار از شهرستان مشگین شهر شرکت کرده و به رقابت خواهند پرداخت.
 
وی تصریح کرد: این مسابقه به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهید عادل محمدی برگزار می شود و تمام روسای هیئت کاراته شهرستان ها و استان اردبیل حضور خواهند داشت.
 
به گزارش مشکین رسا، شهید عادل محمدی یکی از ماموران مبارزه با مواد مخدر در شهرستان مشگین شهر بود که چند سال پیش در ماموریت مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر به درجه شهادت نائل گشته است.

رزمجو گفت: این مسابقه روز جمعه مورخه 93/4/6 رأس ساعت 10 صبح در محل سالن الزهراء شهرستان آغاز و تا 17 عصر ادامه می یابد.
 
وی از کلیه شهروندان ورزش دوست خواست با حضور در سالن الزهرا از ورزشکارات شهرستانی حمایت و  تشویق کنند.
 
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

از زحمات استاد رزمجو تقدیر و تشکر نموده وآرزوی موفقیت دارد. عباسی- رئیس هئیت کاراته خلخال

باسپاس و تشکر از مشکین رسا که بفکر مشکلات اجتماعی و اقتصادی و سیاسی و ورزشی این شهر هستند و تمام خبرهای ورزشی را تحت پوشش قرار میدهند.درود بی پایان

کسی از خودش سوال نمیکنه که آیا مشگین شهر فقط یک مربی کاراته به نام آقای رمجو داره؟ ؟؟؟ چندین مربی قهرمان پرور و قدر به خاطر عملکرد غلط هیات کاراته از شرکت در این مسابقه انصراف دادند و آقای رزمجو تنها با تیم خودش به نام هیات کاراته در این مسابقه شرکت کرد و کاراته شهرمان را ضعیف نشان داد!!!

با عرض تبریک و خسته نباشید خدمت استاد رزمجو و نهایت تشکر ازحمات شخص شما که برای کاراته مشکین شهر به عمل می رسانید.

با سلام از جناب رزمجو بابت برگزاری این مسابقه تقدیر و تشکر می نمایم. هر مربی قدر و قهرمان پروری برای اثبات ادعا خود باید در این مسابقه شرکت می کرد، آیا عدم حضور به معنای عملکرد غلط هیئت کاراته و جناب رزمجو می باشد یا دلایل دیگری نیز می تواند داشته باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای کاش همه ی مربیانمان مانند جناب رزمجو کمی به فکر ورزش جامعه یمان باشد نه چیز دیگری....

از جناب رزمجو و ورزشکاران عزیزشون که در این مسابقات خوش درخشیدند تقدیر و تشکر می نمایم. زنده باشید دلاوران

باتشکرازاستادرزمجووهیات کاراته هرچی نباشدبازهم افتخارمشکین است

دوست عزیز لطفا عملکرد غلط هیات و اسم مربیان قهرمان پرور و قدر را نام ببرید؟تا آنجایی که اهل ورزش که نه ،غیر ورزشی ها با اسم استاد رزمجو آشنا هستند و فعالیت ایشان نه تنها در رشته کاراته بلکه در بیشتر رشته های ورزشی در بعد قهرمانی و همگانی بخوبی آگاهی دارند تا آنجایی که ایشان ایثارگر ورزشی لقب گرفته اند،من عاجزانه از شما درخواست میکنم تنگ نظری را کنار بگذارید و بروید با این بزرگوار کمک کنید و یار و یاورش باشید .من به جرات میگویم شهرما کمتر کسی مثل استاد رزمجو دیده که تمام انرژی و امکانات خود را بدون حمایت هیچ نهادی و ارگانی در امر ورزش صرف کند.از خدا بترسید،بدانید که این دنیا فانی است و خدا شاهد اعمال ما گنهکاران.

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.امروزه یکی از مشکلات جامعه بشری، مساله بی کاری و عوارض ناشی از آن است. بی کاری، به ویژه برای نوجوانان و جوانان و به خصوص در ایام تعطیلات تابستانی مدارس و مراکز آموزشی، بسیار خطرناک و مضرّ است و باید با آن مبارزه شده ، یا به نحوی اوقات بی کاری را پر نمود که مفید بوده و یا لااقل مضر نباشد. بسیاری از انحرافات، از قبیل: اعتیاد به مواد مخدر، دزدی و ایجاد مزاحمت، دعواها و درگیری های خیابانی، انحرافات جنسی و ... زاییده بی کاری و ولگردی است.لذا بنده به نوبه خود از استادان ورزشی شهرستان امثال آقای سلیمان رزمجو که در این زمینه دغدغه دارند نهایت تشکر را دارم.

بنده چند سوال از مربیان منتقد مشگین شهر دارم، -آیا در صورت دعوت هیأت کاراته مشگین شهر حاضربه قبول دعوت می شدند؟ -از همه مربیان برای قضاوت مسابقات دعوت بعمل آمد، چرا هیچ یک از مربیان دارای گواهینامه داوری حاضر به قبول دعوت نشدند؟ -هر رشته ورزشی جهت رشدوپیشرفت نیازمند داوران خوب و به روز میباشد، دوستانی که به فکر بهبود سطح کیفی ورزش می باشندآیا نمیتوانستند لااقل حواشی مربیگری را وارد بحث داوری ننموده لااقل با کمک در قضاوت مسابقات در جهت رشد وپیشرفت ورزش گام بردارند؟

دوست و سرور عزیز به عرض حضرتعالی و همشهریان برسانیم از طریق هیات استان همه مربیان و باشگاهها دعوت شده بودند.اینان چیزی در چنته ندارند ،دارند بهانه بنی اسرائیلی میگیرند.خواهشا این مربیان قدر و قهرمان پرور را معرفی کنید.

اونای که خود را مربی قهرمان پرور میدانن خودشون را معرفی کنن ما در مشگین شهر یک مربی قهرمان پرور میشناسیم بنام استاد رزمجو.واز استاد رزمجو درباره زحمت هایش سپاسگذاریم.

تشکر وسپاس از همه همشهریان قدرشناس و قدردان ،از خداوند متعال میخواهم قدرت و توان بیشتر از به این حقیرعطاء بفرماید، تا بیشتر ازاین در خدمت همشهریان و هموطنان باشم.اوس

از زحمات بی شائبه جناب آقائ استادرزمجو که باتلاش بی وقفه و زحمات طاقت فرسا توانست محل مناسبی برائ پرورش فرزندانمان از لحاظ جسمی و فکرئ در محلی صمیمی تقدیر و تشکر بعمل آورده و امیداواریم مسئولین و متولیان امر هم در خصوص حل پاره ائ از مسائل و مشکلات باشگاه فوق اقدام دلسوزانه بفرمایند.
ارسال نظر