نمایش 1 - 10 از 299
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر:
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر گفت: آنان که ادعای آزادی بیان، انصاف در گفتار و دلسوزی برای ملت ایران دارند، همان «کورخواب»هایی هستند که به خود اجازه می‌دهند رسانه های بیگانه و سلطنت طلب‌ها از گورخوابی چند نفر بهره‌برداری و سوء استفاده کند.
توسط مخترع جوان مشگین‌شهری ساخته شد؛
توسط مخترع جوان مشگین‌شهری دستگاهی به نام مولد خود شارژ اتوماتیک ساخته شده که برق 220 ولت را بدون نیاز به انرژی خارجی و آلودگی صوتی و هوا تولید می‌کند.
کارشناس مسایل سیاسی تشریح کرد؛
کارشناس مسایل سیاسی با اشاره به دستاورد استراتژیک مرگ بر آمریکا برای جمهور اسلامی ایران گفت: تا زمانی که غرب و به خصوص آمریکایی ها به نصایح مقام معظم رهبری گوش ندهند و شیوه خود را در برابر ما تغییر ندهند این دشمنی‌ها ادامه خواهد داشت.
مسئول دفتر بسیج دانش‌آموزی شهرستان مشگین‌شهر:
مسئول دفتر بسیج دانش‌آموزی شهرستان مشگین‌شهر گفت: راهپیمایی استکبار ستیزی 13 آبان تنها متعلق به عموم مردم و خانواده‌هاست و دانش آموزان در این روز پیشرو مبارزه با استکبار هستند.
مدیرعامل شرکت آذران قارچ:
مدیرعامل شرکت آذران قارچ گفت: این شرکت اولین و تنهاترین شرکت کارفرمایی مشاغل خانگی در عرصه قارچ دکمه ای در سطح استان اردبیل است که در روستای آلنی از توابع شهرستان مشگین‌شهر ایجاد شده و فعالیت می‌کند.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: در صورتی که 55 میلیارد ريال به شهرداری مساعدت شود سه ماهه به اندازه 270 میلیارد ريال کار انجام شده در بحث آسفالت تحویل مردم مشگین‌شهر و مسئولین شهرستان خواهم داد.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: از دو هفته پیش طرح رفتگران شهردار کوچه و محله هستند اجرا شده و رفتگران بر ساخت و سازهای محله نظارت می‌کنند و با احساس مسئولیت شهر به خوبی مدیریت می‌شود.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: شهرداری طرح 15 روزه جمع آوری سد معبر در خیابان اصلی و خیابان‌های منتهی به خیابان اصلی آغاز کرده و کلیه واحدهای تجاری متخلف پلمپ و لغو مجوز می‌شوند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشگین‌شهر گفت: اجتماع بزرگ حسینیان مشگین‌شهر بر خلاف سال های گذشته که در تاسوعای حسینی برگزار شده بود در سال جاری همزمان با هشتم ماه محرم قبل از تاسوعای حسینی در محل میدان آزادی برگزار می‌شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مشگین شهر:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مشگین شهر گفت: طبق بررسی‌های به عمل آمده تاکنون تائیدیه شهادت برای مرحوم آقازاده صادر نشده است و در این راستا خانواده مرحوم در پیگیری پرونده کم کاری کرده‌اند و بنیاد در این راستا هیچ مسئولیتی ندارد.

صفحه‌ها