نمایش 1 - 10 از 11
توسط مخترع جوان مشگین‌شهری ساخته شد؛
توسط مخترع جوان مشگین‌شهری دستگاهی به نام مولد خود شارژ اتوماتیک ساخته شده که برق 220 ولت را بدون نیاز به انرژی خارجی و آلودگی صوتی و هوا تولید می‌کند.
رئیس شرکت مخابرات شهرستان مشگین‌شهر عنوان کرد؛
رئیس شرکت مخابرات شهرستان مشگین‌شهر گفت: با افزایش روز افزون مشترکین تلفن ثابت در حال حاضر شرکت مخابرات با کمبود امکانات زیر ساختی در شهرستان مواجه است.
نیما صوری برگزیده کنکور 95:
نیما صوری برگزیده کنکور 95 از شهرستان مشگین‌شهر گفت: در صورتی که آموزش و پرورش به جای سیاست‌زدگی بیشتر به فکر موفقیت دانش‌آموزان باشد بهتر است.
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر خبرداد؛
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر از رقابت 2000 نفر از دانش آموزان مشگین‌شهری در کنکور سراسری خبر داد و گفت: این دانش اموزان در 24 و 25 تیر ماه سال 95 و در 5 رشته تحصیلی رقابت خواهند کرد.
مشکین رسا: عاطفه سبزعلی اوغلی گفت: سال گذشته من رتبه 25 هنر شدم اما چون از مصاحبه عملی رشته بازیگری پذیرفته نشدم مجبور شدم دوباره شروع به مطالعه کنم و چون 4 ماه بیشتر فرصت نداشتم مجبور شدم از تفریح خود برای رسیدن به هدف زدم.
در اسفند ماه سال جاری/
مشکین رسا: عمار احمدی جوان مشگین شهری در طول سال های گذشته توانسته است با ارائه آثار علمی و ادبی رتبه های برتر کشوری را کسب و جایزه تندیس پرواز قلم را نیز نصیب خود کند.
سرپرست شهرداری مشگین شهر خبر داد:
مشکین رسا: سرپرست شهرداری مشگین شهر از ایجاد شهرداری الکترونیکی در مشگین شهر خبر داد و گفت: مقدمات ایجاد این طرح زده شده انتظار می رود در آینده نزدیک با راه اندازی این طرح گامی موثر در توسعه و پیشرفت مشگین شهر برداشته شود.
رئیس مخابرات شهرستان مشگین شهر خبر داد
مشکین رسا: رئیس مخابرات شهرستان مشگین شهر از آغاز طرح هم کد سازی تلفن های ثابت استان اردبیل از 13 مرداد خبر داد و گفت: این طرح به صورت جامعه در سطح استان اردبیل اجرا می شود.
نویسنده وبلاگ گفتمان بسیج:
مشکین رسا: نویسنده وبلاگ گفتمان بسیج گفت: در حال حاضر جبهه ای که ما در آن حضور داریم جبهه جنگ نرم است میدانی بسیار خطرناک و پر از مین های مهلک. دولت آمریکا امروزه بودجه ای را که صرف تهاجم فرهنگی و جنگ روانی علیه ایران می کند چندین برابر بودجه کشورماست.
اسدپور گفت:
مشکین رسا : عباداله اسدپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر طی مصاحبه ای گزارشی از عملکرد دفتر فنی و عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر ارائه نمود .

صفحه‌ها