نمایش 1 - 10 از 67
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر:
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر گفت: آنان که ادعای آزادی بیان، انصاف در گفتار و دلسوزی برای ملت ایران دارند، همان «کورخواب»هایی هستند که به خود اجازه می‌دهند رسانه های بیگانه و سلطنت طلب‌ها از گورخوابی چند نفر بهره‌برداری و سوء استفاده کند.
کارشناس مسایل سیاسی تشریح کرد؛
کارشناس مسایل سیاسی با اشاره به دستاورد استراتژیک مرگ بر آمریکا برای جمهور اسلامی ایران گفت: تا زمانی که غرب و به خصوص آمریکایی ها به نصایح مقام معظم رهبری گوش ندهند و شیوه خود را در برابر ما تغییر ندهند این دشمنی‌ها ادامه خواهد داشت.
تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: در حال حاضر آمریکا مدعی شکل‌گیری دهکده جهانی با حکومت آمریکایی در دنیاست و جمهوری اسلامی ایران نیز به دنبال ایجاد دهکده جهانی با حکومت اسلامی است.
کارشناس تاریخ و تمدن ملل:
مشکین رسا: کارشناس تاریخ و تمدن ملل مهمترین مقابله با فتنه را نصیحت، مدارا و جنگ عنوان کرد و گفت: تنها راه خروج از فتنه بصیرت است یعنی روشن بینی و توانایی تطبیق مفاهیم با مصادیق است و عشق با معرفت است.
یک فعال دانشجویی:
مشکین رسا: یک فعال دانشجویی گفت: حماسه نهم دي ماه پيام ولايت‌مداري ملت بسيجي و قدرشناس ایران را به جهانيان فرياد زد و مردم بصير و انقلابي با حضور پرشكوه و يكپارچه در آن راهپيمايي عظيم نشان دادند.
در سایه سکوت مسئولان/
مشکین رسا: در سایه سکوت مسئولان متاسفانه بانک ها برای تولید کنندگان حکم اجرا و توقیف اموال را صادر کرده و علاوه بر اینکه از تولید کنندگان حمایت نمی‌شود بلکه تولیدکنندگان را با مشکل جدی مواجه ساخته است.
کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد؛
مشکین رسا: کارشناس مسائل سیاسی گفت: در سایه نفوذ دشمن نخبگانی از جمهوری اسلامی ایران مچ انداختن با استکبار را غلط و مدل های مقاومت را بن‌بست می‌دانند.
مشکین رسا: کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی گفت: با بررسی اسناد و مدارک و حوادث اخیر عربستان می‌توان به این نتیجه رسید که در عربستان جنگ قدرت بالا گرفته و 5000 مسلکان کشته شده نیز قربانی جنگ قدرت عربستان شدند.
کارشناس مسائل سیاسی:
مشکین رسا: کارشناس مسائل سیاسی گفت: فتنه‌گران برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود در انتخابات اسفندماه به دنبال ایجاد دو قطبی میان موافقان و مخالفان دولت، موافقان و مخالفان ادامه مذاکرات هسته‌ای، موافقان و مخالفان رابطه با آمریکا و ... هستند.
عضو شورای مشگین شهر :
مشکین رسا: عضو شورای اسلامی مشگین شهر با اشاره به مرز اصلاح طلبان و فتنه گران در کشور گفت: مرز بین فتنه گران و اصلاح طلبان از هم جداست چرا که هرگز نمی توان اصلاح طلب واقعی را فتنه گر معرفی کرد.

صفحه‌ها