نمایش 1 - 10 از 14
سرپرست برگزاری مسابقات جام رمضان مشگین‌شهر:
سرپرست برگزاری مسابقات جام رمضان مشگین‌شهر گفت: مسابقات جام رمضان مشگین‌شهر با 70 تیم در 6 رده سنی آغاز به کار کرد و هر روز به قید قرعه به 5 نفر از تماشاگران جوایز ورزشی اهداء می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین شهر:
مشکین رسا: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین شهر از برگزاری مسابقات جام رمضان خبر داد و گفت: جام رمضان امسال با فوتسال و والیبال همراه خواهد بود.
مشکین رسا: برای چندمین بار متوالی رزمی کار مشگینی در مسابقات کشوری که در یک ماه اخیر در نقاط مختلف کشور برگزار شد موفق به کسب مقام قهرمانی برای شهرستان مشگین شهر شد.
رئیس هیئت کاراته مشگین شهر خبر داد
مشکین رسا: رئیس هیئت کاراته شهرستان مشگین شهر از رقابت بیش از 200 کاراته کار به میزبانی شهرستان مشگین شهر خبر داد.
ریاست دانشگاه پیام نور مرکز مشگین شهر خبر داد
مشکین رسا: صعود سراسری اساتید، کارکنان و دانشجویان پیام نور کل کشور به قله سبلان به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز مشگین شهر برگزار می شود.
با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین شهر
مشکین رسا: با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین شهر مسابقات قهرمانی لیگ برتر فوتسال امید باشگاه های کشور در مشکین شهر برگزار می شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشکین شهر:
مشکین رسا: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشکین شهر گفت: در صورت برگشت تنها 50 درصد درآمد سالن های ورزشی به شهرستان دیگر هیچ مشکلی ورزشی در شهرستان وجود نخواهد داشت و شهرستان می تواند در امر ورزش به موفقیت های چشمگیری دست یابد.
دروازه بان تیم ملی فوتسال امیدعنوان کرد
مشکین رسا: رابطه ورزشکار و مربی باید محدود به محیط ورزشی باشدبرخی ها با بنرزنی می خواهند ذهن جوانان را منحرف کنندکسب مقام در کشوری افتخار نیست. برخی با استفاده از روابط خود سوء استفاده های زیادی از فوتبال کرده اند.
مربی تیم هلال احمر مشکین شهر:
مشکین رسا: گرجانی مربی تیم هلال احمر مشکین شهر با بیان اینکه امکانات ورزشی در شهرستان مشکین شهر در حد صفر است خاطر نشان کرد: انشاالله در آینده ای نزدیک دردلهایم را خواهم گفت.
رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان مشگین شهر خبرداد
مشکین رسا: شمس الدین تبریزچی گفت: جام رمضان با هدف ایجاد زمینه فراغت بعد از افطار برای ورزشکاران برگزار می گردد .

صفحه‌ها