نمایش 1 - 10 از 15
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر گفت: براساس تصمیمات کارگروه تنظیم بازار از امروز قیمت مرغ در شهرستان مشگین‌شهر براساس نرخ استان اردبیل قیمت گذاری می‌شود.
مدیر عامل تولید ماشین آلات صنعتی در مشگین‌شهر:
مدیر عامل تولید ماشین آلات صنعتی در مشگین‌شهر گفت: شرکت صنعتی قزل گل ظرفیت تولید انواع دستگاه‌‌های صنعتی در سطح استان و کشور را دارد.
وحید شیرین زاده گفت: متاسفانه مسئولین شهرستان مشگین‌شهر دم از حمایت از سرمایه گذار می‌زنند اما نه تنها هیچ حمایتی از آنان نمی‌شود بلکه خساراتی نیز بر سرمایه گذاران وارد می‌کنند که این امر خلاف فرامین مقام معظم رهبری است.
یکی از تولید کنندگان مرغ گوشتی در مشگین‌شهر عنوان کرد؛
یکی از تولید کنندگان مرغ گوشتی در مشگین‌شهر گفت: حمایت‌های دولت از تولید کنندگان تنها شعاری بیش نیست چرا که دولت با اعطای تسهیلات با سودها سرسام اور کمر تولید کنندگان را شکسته است.
در سایه سکوت مسئولان/
مشکین رسا: در سایه سکوت مسئولان متاسفانه بانک ها برای تولید کنندگان حکم اجرا و توقیف اموال را صادر کرده و علاوه بر اینکه از تولید کنندگان حمایت نمی‌شود بلکه تولیدکنندگان را با مشکل جدی مواجه ساخته است.
شهردار مشگین شهر عنوان کرد:
مشکین رسا: شهردار مشگین شهر گفت: برای سازماندهی معابر شهرستان 40 میلیارد ريال اعتبار لازم است که از طریق فروش واحدهای شهرداری در الماس غرب و همچنین فروش بخشی از فرهنگسرای شهرداری قابل تامین است اما متاسفانه برخی از مسئولان در مقابل فروش این مراکز مخالفت کرده و مقاومت می کنند.
رئیس صندوق مهر امام رضا (ع) مشکین شهر:
مشکین رسا: رئیس صندوق مهر امام رضا (ع)شهرستان مشکین شهر گفت: اشخاصی که بتوانند چندین نفر را تحت پوشش خود قرار دهند وام قرض الحسنه یک میلیارد ريالی دریافت می کنند.
کارشناس مسائل سیاسی:
مشکین رسا: کارشناس مسائل سیاسی گفت: دولت جدید با واژه مهر سازگاری ندارد و هر طرحی که در آن واژه مهر بکار رفته است اقدام به حذف آن طرح می نماید.
مدیر جهاد کشاورزی:
مشکین رسا: مدیر جهاد کشاورزی مشگین شهر از وارد آمدن بیش از 273 ميليارد ريال خسارت ناشي از سرمازدگي به کشاورزان و باغداران شهرستان خبر داد.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت خبر داد
مشکین رسا : رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت هدف از اجرای طرح نظارت نوروزی جلوگیری از تخلفات ، گرانفروشی و کم فروشی است .

صفحه‌ها