نمایش 1 - 10 از 91
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: از دو هفته پیش طرح رفتگران شهردار کوچه و محله هستند اجرا شده و رفتگران بر ساخت و سازهای محله نظارت می‌کنند و با احساس مسئولیت شهر به خوبی مدیریت می‌شود.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: شهرداری طرح 15 روزه جمع آوری سد معبر در خیابان اصلی و خیابان‌های منتهی به خیابان اصلی آغاز کرده و کلیه واحدهای تجاری متخلف پلمپ و لغو مجوز می‌شوند.
رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: بحثی که در خصوص 1200 تن قیر رایگان مطرح شده کاملا روشن و واضح است و آن هم تهمتی بیش نیست و قابل طرح و پیگیری از مراجع قضایی دارد . اگر لازم باشد پیگیری می‌کنم.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر گفت: براساس کمسیون نظارت شهرستان مشگین‌شهر و به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی، کالاهای قاچاق از بازار مشگین‌شهر جمع‌آوری می‌شود.
رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: واحدهای تجاری جدید جهت واگذاری به صاحبان واحدهای تجاری که در مسیر خیابان آیت قرار گرفته‌اند آماده واگذاری است اما دو واحد از این مغازه‌داران در مقابل واگذاری واحدهای تجاری مقاومت می‌کنند.
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی مشگین‌شهر:
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی مشگین‌شهر گفت: مشترکین به علت کم کاری اپراتورهای قبلی اخطاریه دریافت کرده‌اند لذا از این مشترکین با 50 درصد تخفیف و کنتور رایگان حمایت می‌شود.
رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: بخش عمده مسیرهای گردشگری در محدوده شهری ساماندهی شده و در حال اجرای فعالیت عمرانی است اما برخی نواقصات موجب کم رنگ شدن فعالیت شهرداری و شورای شهر شده است.
سرپرست شهرداری مشگین‌شهر:
سرپرست شهرداری مشگین‌شهر گفت: در صورت همکاری پیمانکار بزرگترین میدان مشگین‌شهر در طول یک ماه قابل تکمیل و و افتتاح است.
مدیر شرکت تاکسی بی‌سیم جوادالائمه مشگین‌شهر:
مدیر شرکت تاکسی بی‌سیم جوادالائمه گفت: در طول شبانه روز تاکسی بی‌سیم در سطح شهر روزانه با 40 دستگاه خودرو بالغ بر 900 سرویس خدمات ارائه می‌کند.
عضو مستعفی شورای شهر لاهرود:
عضو مستعفی شورای شهر لاهرود گفت: بنده اهانت و تهمت‌های رئیس شورا را بی جواب نخواهم گذاشت و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کنم.

صفحه‌ها