نمایش 1 - 10 از 36
فرمانده سپاه مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه مشگین‌شهر گفت: پایگاه تابستانی بسیج در سال جاری در محور گردشگری و پارک مهر شهرستان با اجرای برنامه های متنوع در خدمت عموم مردم خواهد بود.
رئیس اداره آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
رئیس اداره آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: در 16 و 17 اردیبهشت ماه سال جاری مشگین‌شهر میزبان بزرگترین رویداد فرهنگی خواهد بود و فضای قرآنی در این ایام در شهرستان حاکم خواهد شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشگین‌شهر:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشگین‌شهر گفت: اعتکاف در سال جاری در 7 مسجد شهرستان مشگین‌شهر برگزار می‌شود ثبت نام در این مراسم خجسته از 28 فروردین ماه در اداره تبلیغات اسلامی انجام می‌شود.
رزمنده هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد
مشکین رسا: رزمنده هشت سال دفاع مقدس علت نام گذاری 20 اسفند ماه روز ملی راهیان نور را اوج گسترده اعزام کاروان راهیان نور به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس عنوان کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر:
مشکین رسا: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: واقعه غدیر در مشگین‌شهر عصر فردا همزمان با 130 نقطه کشور بازسازی و به معرض نمایش گذاشته می‌شود.
مدیر عامل پروژه پل معلق خبر داد:
مشکین رسا: مدیر عامل پروژه پل معلق از برگزاری جشن نیمه شعبان در پل معلق خبر داد و گفت: در هر ایام و اعیاد خاص یک طرح از پروژه عظیم پل معلق افتتاح می شود.
مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مشگین شهر :
مشکین رسا: مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مشگین شهر گفت: مهمترین مسئله در راهیان نور روایتگری است که ایثارگری ها، رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام به نسل حاضر انتقال می دهد.
بسیجی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس:
مشکین رسا: بسیجی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: با ولایتمداری و بصیر بودن و پیرو خط ولایت و اسلام و بسیجی ماندن می توان هم انقلاب اسلامی را بیمه کرد و هم می توان نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد .
همزمان با سالروز تشکیل بسیج
مشکین رسا: فرمانده سپاه مشگین شهر گفت: همزمان با سالروز تشکیل بسیج کاروان محرومیت زدایی با هدف رفع محرومیت در مناطق محروم شهرستان اعزام می شود.
فرمانده سپاه مشگین شهر در تشریح برنامه های هفته بسیج خبر داد
مشکین رسا: سرهنگ پاسدار محمد پورمند فرمانده سپاه شهرستان مشگین شهر ضمن تشریح برنامه های هفته بسیج گفت: در طول این هفته ده ها برنامه فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان مشگین شهر اجرا می شود.

صفحه‌ها