تازه ترین مطالب

کد مطلب: 14774
تاریخ انتشار: ج, 1395/01/13 - 23:26
کلیه مخاطبان محترم علی التخصیص جوانان مشکین شهری که همیشه مشتاقانه پیش قدم استفاده از فناوری های نوین ارتباطی دارند جهت شرکت در پویش مردمی درخواست از ایرانسل جهت راه اندازی نسل چهارم تلفن همراه (۴G) در مشکین شهر با تکمیل فرم شرکت کنند.

به گزارش مشکین‌رسا به نقل از مشکین‌سلام، از کلیه مخاطبان محترم علی التخصیص جوانان مشکین شهری که همیشه مشتاقانه پیش قدم استفاده از فناوری های نوین ارتباطی بوده اند و با توجه به اینکه این امر جز فاکتورهای توسعه شهر الکترونیکی محسوب می شود خواهشمندیم به صفحه زیر مراجه کرده و متن زیر را به ایرانسل ارسال نمایند:

در قسمت “موضوع” در فرم ارسالی عبارت زیر را وارد کنید:

“پویش مردمی درخواست از ایرانسل جهت راه اندازی نسل چهارم تلفن همراه (۴G) در مشکین شهر”

“””

متن ارسالی:

با سلام و احترام

ما جوانان مشکین شهری ، از ایرانسل به عنوان اپراتور برتر در ارائه سرویس ۴G خواهشمندیم هر چه سریع تر مشکین شهر (استان اردبیل) را به شهرهای تحت پوشش ۴G اضافه نماید.
پیشاپیش از همراهی مسئولین مربوطه در ایرانسل نهایت سپاسگزاری را داریم. “””

 

شرکت در پویش مردمی

 

نمونه فرمر پر شده 

فناوری ۴G یا نسل چهارم شبکه های تلفن همراه ( Fourth Generation Networks )
اولین مزیت شبکه های ۴G نرخ داده یا data rate با سرعت بسیار می باشد. در ارتباطات موبایلی در حال حرکت، شبکه نسل چهارم با سرعتی بالغ بر ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه فعالیت دارد.
بسیاری از کارشناسان از این شبکه به عنوان جدیدترین فناوری موبایلی یاد می کنند. شبکه های ۴G می توانند تمامی ارتباطات اینترنتی را با سرعت خیلی زیادی برای گوشی های هوشمند ، تبلت ها و سایر فناوری های هوشمند متحرک فراهم سازند. درحال حاضر بیشترین کاربران شبکه ۴G در آمریکا و اروپا هستند.

 

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر