تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15426
تاریخ انتشار: ي, 1395/04/13 - 13:45
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: ستاد اسکان فرهنگیان مشگین‌شهر با 9 مدرسه در قالب 95 کلاس درسی آماده پذیرش مهمانان فرهنگی است.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، محمد رسول حسین‌نژاد مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر در خصوص ستاد اسکان فرهنگیان مشگین‌شهر گفت: ستاد اسکان فرهنگیان مشگین‌شهر از اول تیر ماه با 9 مدرسه در قالب 95 کلاس درس در سه سطح که درجه الف با 26 کلاس درجه ب با 38 کلاس و درجه ج با 31 آماده پذیرس مسافران فرهنگی‌است.

 

وی افزود: مرکز پذیرش این ستاد در مدرسه استثنائی آرمان به آدرس جنب مجموعه گردشگری پل معلق واقع شده که همکاران فرهنگی از نقاط مختلف می‌توانند با مراجعه به این مرکز پذیرش و اسکان یابند.

 

وی تصریح کرد: علاوه بر این سایر مدارس داخل شهر نیز برای تعطیلات اماده شده که در صورت نیاز در اختیار مسافران و فرهنگیان قرار می‌گیرد.

 

حسین نژاد گفت: در این ستاد اسکان 19 نفر از همکاران مشغول به کار هستند تا در خدمت مسافران فرهنگی از نقاط مختلف استان و کشور باشند لذا تمام تلاش ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش تکریم مهمانان تابستانی در طول اقامت در این شهرستان است.

 

وی تاکید کرد: مدارس مورد نظر در مسیرهای گردشگری قرار گرفته تا دسترسی به این مدارس برای مسافران راحت تر باشد و با توجه به حجم مسافران پیش بینی شدهن در شهرستان 30 درصد بر تعداد مراکز اسکان افزوده شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر