تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15456
تاریخ انتشار: ش, 1395/04/19 - 08:59
شهرستان مشگین‌شهر در ایام تعطیلات عید سعید فطر میزان حجم عظیمی از مسافران در این شهرستان بودند به طوری که مسئولان شهرستان و استانی نیز غافلگیر شده بود.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، در روزهای پایانی هفته و در ایام عید سعید فطر شهرستان مشگین‌شهر میزبان حجم عظیمی از مسافران از نقاط مختلف کشور بود به طوری که تردد در این شهرستان در چند روز گذشته به سختی انجام می‌گرفت.

 

با توجه به اینکه جاذبه‌های گردشگری شهرستان مشگین‌شهر به صورت پراکنده هستند و معمولاً حجم مسافران به دلیل پراکنده‌گی مراکز گردشگری شهرستان زیاد به چشم نمی‌امد اما در چند روز گذشته حجم مسافران ورودی به این شهرستان موجب شده بود، تمام مسیرهای گردشگری با ترافیک سنگین همراه شده و هر یک از مراکز گردشگری در این ایام 10ها هزار مسافر را در خود جای داده و پذیرای آنان بود.

 

شهرستان مشگین‌شهر تاکنون این حجم مسافر را در خود ندیده بود و برای اولین بار شاهد افزایش بیش از 50 درصد مسافران نسبت به سال گذشته بود و مردم مشگین‌شهر نیز از حضور این همه مسافر در این شهرستان غافلگیر شده بود.

 

به گزارش پایگاه خبری اورامی، با وجود اینکه مسیرهای گردشگری شهرستان مشگین‌شهر در حال اصلاح بود و از زیر ساخت مناسبی برخوردار نبود اما با این حال مسافران ورودی از طبیعت بکر و نعماتی که در این شهرستان وجود داشت اظهار رضایت می‌کردند و خواستار تسریع در انجام فعالیت‌های عمرانی بودند تا مسافران ورودی دچار مشکل نشوند و در روزهای آینده مسافران بیشتری را میزبانی کنند.

 

 همچنین در شب‌های عید سعید فطر و در روزهای پایانی هفته مجموعه گردشگری پل معلق نیز با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع پذیرای حجم زیادی از مسافران بود و این برنامه‌ها نیز تا نیمه های شب ادامه داشت.

 

از آنجایی مسیر ورودی به شهرستان مشگین‌شهر از طرف استان اردبیل تا حدودی ساماندهی شده است و تصادفات جاده‌ای به صورت چشم گیری کاهش یافته است و از طرفی دیگر در طول یک سال گذشته معرفی مجموعه گردشگری پل معلق از رسانه‌های مختلف موجب شده است نام شهرستان مشگین‌شهر در دورترین نقاط کشور مطرح شود و حتی آوازه این شهرستان در خارج از مرزهای این کشور به گوش رسد که در ایام تعطیلات این شهرستان میزبان مسافران اروپایی نیز بودند.

 

براساس اظهارات مسئولان شهرستانی و استانی حجم مسافران ورودی به شهرستان مشگین‌شهر نه تنها مردم این شهرستان بلکه مسئولان شهرستان و استانی را نیز غافلگیر کرده بود و انان نیز خواستار رفع مشکلات گردشگران و اصلاح وضعیت جاده‌ای مسیرهای گردشگری شدند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر