تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15612
تاریخ انتشار: س, 1395/05/12 - 11:19
فرماندار مشگین شهر از اختصاص پنج میلیارد ریال برای توسعه و تجهیز اماکن ورزشی این شهرستان در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اورامی به نقل از ایرنا، ابراهیم امامی در جلسه شورای ورزش گفت: امسال توسعه و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان در دستور کار شورای برنامه ریزی قرار گرفته و تلاش می شود با توجه به میزان اعتبارات تخصیصی بخشی از مشکلات موجود در این حوزه برطرف شود.

وی با اشاره به ظرفیت های کم نظیر شهرستان مشگین شهر در زمینه تورسیم ورزشی بر توسعه ورزش های هوایی تاکید کرد و گفت: دومین جشنواره ملی پرواز با پاراگلایدر شهریور سال جاری برگزار می شود.

امامی با سفارش مسوولان به ایجاد زمینه برای جلب مشارکت های بخش خصوصی برای رونق ورزش شهرستان خواستار استفاده از ظرفیت ماده 27 قانون برای واگذاری پروژه های دولتی نیمه تمام از جمله استخر ورزشی آموزش و پرورش به بخش خصوصی شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از تخریب روز افزون مراتع منطقه به بهانه برگزاری مسابقات موتور سواری و اتومبیل رانی افرود: نباید برگزاری چنین برنامه هایی طراوت ، زیبایی و کارآمدی مراتع بکر شهرستان را تهدید کرده و آرامش منطقه را برهم زند.

امامی با بیان اینکه در روزهای اخیر تعداد خودروهای موجود در توقفگاه شابیل به دلیل حجم زیاد کوهنوردان صعود کننده به کوهستان سبلان جوابگوی مراجعان نبوده از بخشداری مشگین شرقی خواست در اسرع وقت با بسیج تمام امکانات منطقه نسبت به خدمت رسانی به کوهنوردان اقدام کند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر