تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15783
تاریخ انتشار: پ, 1395/06/11 - 10:43
صبح امروز همزمان با سراسر کشور نزدیک به 300 نفر در آزمون نظام مهندسی به میزبانی دانشگاه پیام نور شهرستان مشگین‌شهر رقابت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، صبح امروز همزمان با سراسر کشور آزمون نظام مهندسی در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان به میزبانی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر طی امروز و فردا برگزار می‌شود.

 

دکتر میر صادق سید صادقی رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان مشگین‌شهر در خصوص آزمون نظام مهندسی به خبرنگار اورامی گفت: این آزمون در شهرستان مشگین‌شهر و در سه دسته برای داوطلبان ورود به حرفه مهندسان، آزمون حرفه‌ای کاردان‌های فنی ساختمان، آزمون تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی در چهار نوبت صبح و عصر و در روزهای پنج شنبه و جمعه در دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر آغاز شده و رقابت می‌کنند.

 

وی افزود: این آزمون که با حضور نزدیک به 300 نفر در رشته‌های شهرسازی، معماری( نظارت، اجرا، طراحی)، عمران (نظارت، اجرا، محاسبات)، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برق، نقشه برداری از صبح امروز آغاز و به مدت دو روز در این شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد: صبح امروز پنج‌شنبه در اولین روز از آزمون رشته‌های شهرسازی، معماری نظارت، عمران نظارت و نقشه برداری به رقابت می‌پردازند و عصر امروز نیز رشته‌های معماری اجرا و عمران اجرا شرکت می‌کنند.

 

سید صادقی افزود: در دومین روز از این آزمون در نوبت صبح آزمون در رشته‌های تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برق، عمران محاسبات برگزار و رشته معماری طراحی نیز از صبح روز جمعه آغاز و تا 17 عصر ادامه می‌یابد.

 

وی با بیان اینکه آزمون نظام مهندسی هرساله برای تعیین سطح مهندسین به منظور اخذ پروانه اشتغال به کار و ورود به حرفه مهندسان برگزار می‌شود و با توجه به موفقیتی که در آزمون نظام مهندسی دوره اول و در این دانشگاه به دست آمده، این آزمون برای دومین دوره به دانشگاه پیام نور شهرستان مشگین‌شهر واگذار شده است.

 

این آزمون طبق قرارداد با شرکت خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور و به منظور راحتی و آسایش مهندسان در این شهرستان برگزار می‌شود و پذیرفته شدگان در این آزمون پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، پروانه اشتغال به کار صادر می‌شود.

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر