تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15935
تاریخ انتشار: ي, 1395/07/11 - 13:44
فرماندار مشگین‌شهر گفت: روستاهای موئیل، انار و پیرازمیان به علت ظرفیت‌های بلقوه‌ای که دارد در سال جاری روستاهای هدف گردشگری انتخاب شده به طوری که حتی طرح روستای موئیل به تصویب رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، ابراهیم امامی فرماندار مشگین‌شهر در خصوص توسعه شهرستان گفت: اولویت‌های توسعه شهرستان در سه سال گذشته موجب شد شهرستان مشگین‌شهر صاحب برنامه توسعه شود لذذا سند توسعه شهرستان در سه محور گردشگری، کشاورزی، صنعت و معدن تدوین شود.

 

وی افزود: افتتاح مجموعه گردشگری نور سبلان و پل معلق موجب شد دروازه ورود گردشگران به این شهرستان باز شده و امروز در اوج اقتدار در بحث گردشگری مشغول هست.

 

وی ادامه داد: در طول سه سال گذشته بیش از 2000 میلیارد ريال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری در این شهرستان انجام گرفته و سرمایه‌گذاری در این شهرستان و حمایت از آنان به یک گفتمان تبدیل شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: شهرستان مشگین‌شهر هر هفته میزبان 10ها هزار مسافر و گردشگر از نقاط مختلف کشور و کشورهای خارجی در این شهرستان است که از ظرفیت‌های این شهرستان و مناطق مختلف شهرستان به نحو احسن استفاده می‌کنند.

 

فرماندار مشگین‌شهر گفت: حضور سرمایه‌گذاران در این شهرستان بهترین فرصت برای مسئولین و دهیاری‌هاست تا از این فرصت استفاده کرده تا زیر ساخت این شهرستان نیز محیا شود.

 

وی با بیان اینکه برخی از روستاهای شهرستان هدف گردشگری قرار گرفته است گفت: روستاهای موئیل، انار و پیرازمیان به علت ظرفیت‌های بلقوه‌ای که دارد در سال جاری روستاهای هدف گردشگری انتخاب شده به طوری که حتی طرح روستای موئیل به تصویب رسیده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر