تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15986
تاریخ انتشار: پ, 1395/07/15 - 10:23
همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی مشگین‌شهر فردا صبح روز جمعه 16 مهر ماه مصادف با 5 محرم ساعت 9 صبح در محل استادیوم تختی شهرستان برگزار می‌شود.

جواد فرضی زاده مسئول هیئت رزمندگان اسلام شهرستان مشگین‌شهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اورامی از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در این شهرستان خبر داد و گفت: همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور در اولین جمعه ماه محرم در شهرستان مشگین‌شهر برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این همایش فردا صبح روز جمعه 16 مهر ماه مصادف با 5 محرم ساعت 9 صبح در محل استادیوم تختی شهرستان آغاز و تا نماز جمعه ادامه می‌یابد.

 

وی تاکید کرد: در این همایش مادران نوزادان شیرخواره خود را به یاد حضرت علی اصغر (ع)، طفل شیرخوار امام حسین(ع) و با سربندهای “یا علی اصغر (ع)” حضور می‌یابند.

 

وی هدف از برگزاری این همایش را رساندن پیام مظلومیت امام حسین (ع) و طفل شیرخوار ایشان حضرت علی اصغر (ع) است که جهانیان بتوانند با نهضت عاشورا و پیام امام حسین که اصلاح امت و امر به معروف و نهی از منکر بود آشنا شوند.

 

فرضی زاده ادامه داد: مداحی، نمایش نمادین شهادت و حمل گهواره حضرت علی اصغر(ع)، قرائت زیارت عاشورا، مرثیه سرایی و سخنرانی از بخش‌های مختلف همایش شیرخوارگان حسینی است.

 

وی ادامه داد: عموم مادران که طفل شیر خواره دارند می‌توانند در این همایش حضور داشته باشند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر