تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15997
تاریخ انتشار: ي, 1395/07/18 - 09:41
با حضور وزیر نیرو مجتمع آبدرمانی مدرن نگین دودو شهرستان مشگین‌شهر افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، عصر دیروز با حضور حمید چیت‌چیان وزیر نیرو مجتمع آبدرمانی مدرن نگین دودو شهرستان مشگین‌شهر در دامنه سبلان و در تقاطع ورودی آب‌های درمانی قینرجه و موئیل افتتاح شد.

 

یحیی نصیری مدیر عامل مجتمع آبدرمانی نگین دودو در خصوص این مجتمع مدرن درمانی گفت: این مجتمع دارای استخرهای مجزای زنانه و مردانه ، اماکن اقامتی ، رفاهی و خدماتی که در فاز اول آن استخرهای زنانه و مردانه به صورت مدرن طراحی و اجرا شده است که به دستان وزیر نیرو افتتاح و آماده استفاده شد.

 

وی افزود: این پروژه در مرداد ماه سال 94 شروع شده بود که عرض یک سال افتتاح شد و فاز بعدی آن نیز در قالب مراکز اقامتی، هتل و استخر خصوصی و رستوران پیش بینی شده که به زودی فعالیت عمرانی آن نیز آغاز می‌شود.

 

وی تصریح کرد: این پروژه در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع و با زیر بنای 1100 متر مربع اجرا شده که برای اجرای آن 30 میلیارد ريال هزینه شده و بالغ بر 20 نفر در فاز اول این پروژه مشغول به کار شده است و برای ادامه این پروژه نیاز به حمایت دولت در اعطای تسهیلات کم بهره هستیم.

 

ابرهیم امامی فرماندار مشگین‌شهر گفت: مجتمع آبدرمانی مدرن نگین دودو در سال گذشته با سرمایه گذاری بخش خصوصی در دامنه سبلان اجرا شده که آب مورد نیاز این مجتمع از چشمه معروف آبگرم دو دو که سال ها بدون استفاده رها شده بود تامین شده است.

 

وی افزود: در حال حاضر علاوه بر این پروژه بالغ بر 8 مجتمع جدید گردشگری در قالب آبدرمانی ، کمپ اقامتی ، خدماتی و رفاهی در مسیر جاده گردشگری در حال اجرا است به طوری که به طور میانگین در هر 500 متر از طول این مسیر یک واحد گردشگری استقرار یافته که در نوع خود بی نظیر است و به زودی آماده افتتاح می‌شوند.

 

وی تاکید کرد: شهرستان مشگین شهر با داشتن قابلیت های متعدد گردشگری از جمله آب های گرم معدنی ، کوهستان سبلان، جنگل های بکر ارسباران و آثار متعدد باستانی و تاریخی توانسته نظر تعداد زیادی از سرمایه گذاران را به خود جلب کند.

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر