تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16059
تاریخ انتشار: پ, 1395/07/29 - 13:22
صبح امروز به مناسبت هفته تربیت بدنی همایش دوچرخه سواری با حضور 100 رکاب زن در مشگین‌شهر برگزار و در پایان به قید قرعه از شرکت کنندگان تجلیل به عمل امد.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی همایش دوچرخه سواری با حضور بیش از 100 دوچرخه سوار مسیر استادیوم تختی تا شهرداری مشگین‌شهر با شعار ورزش دشمن اعتیاد مسیر کاب زدند و در پایان این همایش 25 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه تجلیل شد.

 

شمس الدین تبریزچی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین‌شهر در گفتگو با خبرنگار اورامی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی عصر فردا (جمعه) یک دوره  مسابقه فوتبال  ما بین تیم فوتبال مشگین‌شهر و اردبیل بر روی زمین چمن استادیوم تختی برگزار می‌شود و در طول هفته مسابقات مختلفی در سالن‌های ورزشی شهرستان اجرا می‌شود.

 

وی افزود: روز یکشنبه در محل میدان سبلان به طرف پارک جنگلی مشگین‌شهر ورزش صبحگاهی برگزار می‌شود و از عموم مردم جهت شرکت در این ورزش همگانی دعوت به عمل می‌آید.

 

تبریزچی خاطر نشان کرد: به همین مناسبت یه دوره مسابقه تنیس در رده معلولین برگزار و دو نفر از شرکت کنندگان به نام های حقیری و تقی‌زاده به ترتیب اول و دوم شدند و با اهدای کاپ قهرمانی و لوح تقدیر تجلیل به عمل امد.

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر