تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16254
تاریخ انتشار: ش, 1395/08/22 - 12:50
خواسته افکار عمومی از شهردار مشگین‌شهر؛
آقای شهردار بدهی 250 میلیارد ريالی شهرداری را شفاف سازی کنید؟
با توجه به افزایش بدهی شهرداری در دوره‌های مختلف انتظار افکار عمومی از شهردار مشگین‌شهر این است که این بدهی را شفاف سازی شود.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، مشگین‌شهر با وجود اینکه در مسیر توسعه گردشگری قرار گرفته اما از لحاظ زیر ساختی همچنان با بحران جدی مواجه بوده است و در طول مدیریت شهرداران مختلف وقتی مشکلات مشگین‌شهر پیگیری می‌شد همواره از بدهی میلیاردی شهرداری سخن به میان آورده و گلایه‌مند بودند و اظهار می‌شد که از زمان شهرداران گذشته وارث 250 میلیارد ريال بدهی هستیم لذا با این وضعیت نمی‌توان برای این شهر کار خاصی انجام داد.

 

جالب اینجاست در طول شهرداران گذشته نه تنها کار چندانی برای این شهر صورت نگرفته بلکه این بدهی هر ساله افزوده شده تا اینکه در سال جاری این بدهی به 250 میلیارد ريال افزایش یافته است و طبق روال گذشته این بدهی تجمیع شده و به شهردار فعلی مشگین‌شهر به ارث رسیده است.

 

حال باید دید در زمان شهردار فعلی این بدهی افزایش می‌یابد یا کاهش؟

 

وقتی وضعیت مشگین‌شهر را مشاهده می‌کنیم به این نتیجه می‌رسیم که برای این شهر کار چندانی انجام نگرفته است، حال وقتی برای این شهر کار خاصی انجام نگرفته این بدهی ارث کدام یک از پروژه‌هاست که مردم از وجود آن بی اطلاع هستند؟

 

در چند سال گذشته هر یک از شهرداران برای مدت کوتاهی در مسئولیت قرار گرفته و به جای رفع مشکلات شهر و کاهش بدهی شهرداری و ایجاد درآمد زایی تنها کاری که انجام گرفته افزایش بدهی‌ها بوده است بدون اینکه در وضعیت شهر تحولی خاصی صورت گیرد.

 

از آنجایی که مسعود خیرجو از جمله شهرداران فعال و شاخص مشگین‌شهر است که از زمان روی کارامدن کارهای ارزشمندی برای ساماندهی شهر انجام داده است لذا انتظار می‌شود برای شفاف سازی میزان و نحوه بدهی به ارث رسیده از شهرداران گذشته جلسه‌ای با حضور اصحاب رسانه شهرستان برگزار و جزئیات این بدهی را فاش کند تا افکار عمومی نیز از پروژه‌هایی که اجرا شده و بدهی به بار آورده مطلع شوند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر