تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16305
تاریخ انتشار: د, 1395/09/01 - 09:11
سه شهرک و ناحیه صنعتی خصوصی و دولتی با تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل یک گام دیگر به مرحله راه اندازی نزدیک شدند.

به گزارش پایگاه خبری اورامی به نقل از ایرنا، ایرنا، چهار شهرک صنعتی خصوصی و ناحیه صنعتی دولتی در مسیر راه اندازی در شهرستان های اردبیل و مشگین شهر نیازمند مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل بودند که در جلسه روز شنبه با راه اندازی سه مورد از آنها موافقت و یک مورد برای بررسی های بیشتر ارجاع شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تشریح کرد: 2 شهرک صنعتی پترو آذرشید به مساحت 50 هکتار و حدید مبتکران به مساحت 44 هکتار در مرحله صدور مجوز راه اندازی هستند و همه استعلام ها از دستگاه های ذی ربط در این زمینه صورت گرفته است.

ابراهیم فریدی افزود: 2 ناحیه صنعتی کوراییم و هشتجین نیز برای راه اندازی نیازمند مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل می باشد که نسبت به مکان یابی و پیش امکان سنجی آنها اقدام شده است که البته هزینه راه اندازی شهرک های بخش خصوصی به عهده متقاضیان خواهد بود.

مجید خدابخش استاندار اردبیل در ادامه جلسه با اشاره به اشکال وارده توسط مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مبنی بر ادعای دانشگاه پیام نور در زمینه مکان یابی ناحیه صنعتی کوراییم، خواستار بررسی بیشتر پرونده آن در کارگروه ذی ربط شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر