تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16316
تاریخ انتشار: پ, 1395/09/04 - 08:52
به مناسبت هفته بسیج نمایشگاه محصولات و دستاوردهای اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه شهرستان مشگین‌شر به مدت یک هفته راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، سرهنگ پاسدار محمد پورمند فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: بسیج سازندگی سپاه مشگین‌شهر از سه سال پیش طبق برنامه ابلاغی سازمان بسیج مستضعفین در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری اقدام به پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی بدون سپرده اولیه کرده تا در جهت تولید گام برداشته شود.

 

وی افزود: در سال جاری بالغ بر 350 میلیارد ريال اعتبار در قالب تسهیلات اقتصاد مقاومتی به این شهرستان ابلاغ شده کهبخشی از آن پرداخت و مابقی تا پایان سال جاری در اختیار تولید کنندگان قرار می‌گیرد.

 

وی ادامه داد: این تسهیلات برای هر متقاضی نهایت تا سقف 300 میلیون ريال با بهره 16 درصد برای عرصه‌های اقتصادی تعریف شده پرداخت می‌شود و متقاضیان علاوه ‌بر تسهیلات، از مشاوره حین و بعد از کار، تأمین مواد اولیه و بازار فروش بهره‌مند می‌شوند.

 

پورمند گفت: در این نمایشگاه که به مناسبت هفته بسیج راه اندازی شده انواع محصولات تولیدی و صنایع دستی که با تسهیلات اقتصاد مقاومتی راه اندازی شده به معرض نمایش و فروش گذاشته شده است.

 

وی افزود: این نمایشکاه به مدت یک هفته در طبقه زیرزمین پاساژ ساوالان دایر می‌باشد.

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر