تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16446
تاریخ انتشار: ي, 1395/09/28 - 08:50
در سایه غیبت و بی توجهی نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر به سفر استانی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور سهم شهرستان مشگین‌شهر از این سفر چه بود؟

به گزارش پایگاه خبری اورامی، شهرستان مشگین‌شهر از جمله مهمترین شهرستان‌های استان اردبیل است که در مسیر توسعه قرار گرفته اما در این مسیر به علت کمبود اعتبار با مشکلاتی مواجه شده است که نیازمند همت مسئولان ارشد کشوری است تا پروژه‌های نیمه تمامی که برخی از آن‌ها بیش از 10 سال است که در بلاتکلیفی است تکمیل و مورد استفاده قرار گیرد.

 

همچنین این روزها مهمترین دغدغه مردم شهرستان مشگین‌شهر افزایش بهای گاز مصرفی است که در این روزهای سرد زمستان مردم را با بحران مواجه کرده است و نیاز به پیگیری و دریافت یارانه برای کاهش تعرفه گاز مصرفی خانوارهاست.

 

هر چند مجمع نمایندگان استان اردبیل با تهیه دست خطی از وزیر نفت خواستار رفع این بحران شدند اما آیا وزیر نفت می‌تواند شخصاً دستور کاهش تعرفه بهای گاز مصرفی دهد یا باید دولت در این راستا تصمیم‌گیری کند لذا به نظر می‌رسد این نامه تنها از روی رفع تکلیف بوده است.

 

در چند روز گذشته استان اردبیل میزبان محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بود و این بهترین فرصت برای طرح مشکلات و دریافت امتیاز برای این شهرستان توسط نماینده مشگین‌شهر بود اما متاسفانه در آن روز به غیر از نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اکثر نمایندگان استان حضور داشتند و مطالبات خود را از معاون رئیس جمهور پیگیری می‌کردند.

 

حال سهم شهرستان مشگین‌شهر از سفر استانی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان اردبیل چقدر بوده است؟

 

وقتی نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در چنین جلسات مهمی غیبت دارد چه کسی مشکلات این شهرستان را پیگیری خواهد کرد؟

 

چه کسی درد مردم مظلوم شهرستان را به گوش مسئولان ارشد کشوری می‌رساند؟

 

آیا این وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیست که از چنین فرصت‌هایی در جهت توسعه و رشد منطقه استفاده کنند؟

 

به گزارش پایگاه خبری اورامی، وقتی نمایندگان استان اردبیل در آستانه تهیه برنامه و بودجه سال 96 کشور، نمایندگان استان اردبیل طی نامه ای به سهم خواهی از وزرا برای توسعه استان پرداختند جای نماینده مشگین‌شهر خالی بود.

 

وقتی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان اردبیل سفر می‌کند جای نماینده مشگین‌شهر خالی بود.

 

...

 

انتهای پیام/

ارسال نظر