تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16459
تاریخ انتشار: س, 1395/09/30 - 15:08
پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین در شهرستان مشگین‌شهر با هدف اطلاع رسانی صحیح و به موقع و توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم شروع به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری اورامی به نقل از سفیرمشکین، شايد بتوان گفت امروز رسانه‌هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و هشدار مجموعه ها و مديريت‌ها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد.

 

پایگاه خبری تحلیل سفیرمشکین از 30 آذر ماه سال 1395 فعالیت خود را در شهرستان مشگین‌شهر با هدف اطلاع سانی صحیح و به موقع موضوعات مختلف خبری، تلاش در جهت فرهنگ سازی و ارائه فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی به مردم و همچنین دریافت، پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات مردم از مسئولین در سطح شهرستان مشگین شهر شروع کرده و  به فعالیت خبری، تحلیلی و اطلاع رسانی می پردازد

.

امروز پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین تلاش خواهد کرد تا با صداقت و انصاف در کنار سایر رسانه‌های فعال شهرستان، ايده و آرمان انقلابي مردم را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد.

 

این پایگاه خبری مستقل بوده و فعالیت خود را در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب ادامه خواهد داد و تلاش خواهد کرد تا از درگیر شدن با مسائل و تمائلات حزبی و جناحی پرهیز کند.

 

طبق رسالت رسانه‌ای، این پایگاه خبری علاوه بر انتشار عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان، عملکرد مدیران اجرایی شهرستان را نیز مورد نقد و بررسی قرار داده و آن را با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه و حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند

.

همچنین اعضای هیئت تحریریه این پایگاه خبری تلاش خواهند کرد علاوه بر رویدادها و وقایع شهرستان به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و ناگفته‌ها و وقایع و حوادث را جستجو و در این پایگاه خبری اطلاع رسانی کنند.

 

امیدواریم بتوانیم با انعکاس اخبار درست و کم کاستی های شهر، نقشی در پیشرفت و ترقی شهرستان ایفا کنیم لذا از همشهریان عزیز تقاضا می‌شود با ارسال اخبار و مشکلات شهرستان ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایید.

 

هم شهرستانی‌های علاقمند به خبرنگاری می توانند با ارسال مشخصات خود، پس از تایید، خبرنگار افتخاری ما شوند.

 

مشخصات پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین:

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: یوسف صفرزاده

شماره تلفن: 04532534039

شماره تلفن همراه: 09147038955

آدرس سایت: www.safiremeshkin.ir

کانال تلگرامی سفیرمشکین:  http://telegram.me/safiremeshkin

کانال سلام سفیرمشکین: http://salamup.com/channels/safiremeshkin

ایمیل سایت: safiremeshkin@chmail.ir

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

درود بر سفیر مشکین خوش آمدی
ارسال نظر