تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16468
تاریخ انتشار: پ, 1395/10/09 - 08:49
به مناسبت سالروز حماسه 9 دی بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر با صدور بیانیه ای همه ملت و جریان های سیاسی را به اتحاد و یکپارچگی در برابر دشمنان غدار و خونخوار دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، در متن این بیانیه امده است؛                       

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ» (فصلت،30)

 

حماسه 9 دی بی شک یکی از ماندگارترین حوادث تاریخ ایران اسلامی است. دشمنان با استفاده از نظریه پردازان غربی و مزدوران داخلی آنان، با طراحی نقشه فتنه 88 بعد از انتخاباتی باشکوهی که مظهر حقیقی مردم سالاری دینی بود، سعی در تلخ کردن کام ملت ایران برآمدند و با قصد شوم براندازی نظام جمهوری اسلامی و هدف قرار دادن اصل ولایت فقیه، به بهانه تقلب، هزینه‌های زیادی را به کشور و ملت ایران تحمیل کردند. لکن بحمدالله ملت هوشیار و بصیر ایران به نقشه‌های دشمنان قسم خورده پی برده و با دفاع همه جانبه از اصل نظام و رکن اساسی آن یعنی ولایت فقیه، حماسه‌ای ماندگار آفریدند. سه ضلع حماسه 9 دی را عنایت خداوند، مدیریت هوشمندانه رهبری و بصیرت مردم می توان برشمرد و تاریخ درباره این ملت غیور و انقلابی و همچنین ضربات سنگین عده ای خواص بی بصیرت قضاوت خواهد کرد.

 

حماسه نه دی برخلاف تصور دشمنان و بیگانگان معاند، در طولانی مدت باعث تقویت نظام جمهوری اسلامی گردید و مردم ایران بیش از گذشته به خباثت های برخی دولت های غربی پی بردند و چهره حقیقی برخی فتنه گران نیز آشکار گردید. اینک در آستانه سالروز این حماسه عظیم، ما اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور مشکین شهر، ضمن ارج نهادن به تلاش های دلسوزان کشور و تجلیل از بصیرت بی نظیر مردم شریف ایران، همه ملت و جریان های سیاسی را به اتحاد و یکپارچگی در برابر دشمنان غدار و خونخوار دعوت نموده و از همه مسئولان، صاحب نظران و اقشار گوناگون مردم می خواهیم به دور از تفرقه های ساختگی بیگانگان، با محور قرار دادن اصل ولایت فقیه به عنوان عامل وحدت، در تمام عرصه های سیاسی و اجتماعی، همواره پشتیبان نظام اسلامی خود باشند.

 

اللّهم عجّل لولیّک الفرج و احفظ قائدنا الخامنئی

 

جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور مرکز مشکین شهر

 

هشتم دی ماه 1395 برابر با 28 ربیع الاول 1438 قمری

 

انتهای پیام/

ارسال نظر