تازه ترین مطالب

کد مطلب: 16239
تاریخ انتشار: پ, 1395/08/20 - 13:12
خبر عزل فرماندار فعلی شهر ستان مشگین‌شهر و نصب یک فرماندار غیر بومی هر روز مخابره می شود حاصل این چالش، دو راهی امید و نا امیدی و سر درگمی است که تنها عایدی مردم است.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، بیچاره مردم، که مانده اند بین سهام خواهان قدرت و تلاشگران شهرستان مشگین‌شهر برای کمک به فتح مجدد کاخ سعدآباد در سال 96 ،که با تردید جدی در کامیابی مواجه هستند.

 

خبر عزل فرماندار فعلی شهر ستان مشگین‌شهر و نصب یک فرماندار غیر بومی هر روز به شکلی در سایت‌های خبری و محافل عمومی شهرستان و شبکه‌های اجتماعی مخابره می شود ،حاصل این چالش، دو راهی امید و نا امیدی و سر درگمی است که تنها عایدی مردم است.

 

در جنگ بین رأی خواهان و پست طلبان این مردم هستندکه همه آسیب‌ها را متحمل می‌شوند، تقابل سرمایه گذاران در ستاد انتخاباتی نماینده با باغکاران سیب و گلابی در برجام به کجا خواهد انجامید؟

 

سوألی فوق میزان چربش قدرت دو طیف درگیر را مشخص خواهد کرد و بلاتکلیفی ناشی از خوشی بی حد و حصر برخی ها را مشخص می‌کند در این است که نتیجه این منازعه قدرت برای مردم هیچ است و شکی در آن نیست، اما آیا نمی‌شد دعوای قدرت را در خانه‌های تیمی به سرانجا می‌رساند و بعد به متن جامعه روانه ساخت، مگر نه این است که مردم در انتخابات و برای حضور در پای صندوق‌ها و فقط برای چند روز دوره تبلیغات ولی نعمتند؟

 

مگر نه این است که همه فرصت‌ها برای هرنوع سرمایه گذاری و بهر ه مندی نصیب تعدادی افراد غنی و خودی‌های صاحبان قدرت می‌شود؟

 

مگر نه این است که اعضای ستاد انتخاباتی هر گونه سهمی از قدرت و مناصب را به هیچ عنوان به هیچ کس هدیه نمی‌کنند؟

مردم عادی را به خیر شما امیدی نیست لطفاً مثل سایر کارها و منافع تان در خفا تقسیم غنایم کنید.

 

لازم به ذکر است چنانچه فرماندار فعلی بتواند تا انتخابات آینده ریاست جمهوری کلید فرمانداری را نزد خود نگه دارد و همچنان سهم خواهان از نماینده را بی‌نصیب سازد احتمال شدّت منازعه برای قدرت افزایش یافته و دود این مناقشه و کشمکش چشمان مردم را خواهد آزرد.

 

در این میان انتظار می رود مقامات ارشد اجرایی و ارشادی استان اردبیل وارد شده و موضوع را به نفع مردم فیصله دهند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر