تازه ترین مطالب

کد مطلب: 6909
تاریخ انتشار: پ, 1392/09/07 - 10:58
مشکین رسا: اخیراً بی رحمانه ترین حملات از سوی برخی روزنامه ها و حتی برنامه های رسانه ملی به حسن رضازاده بزرگ مرد ورزش کشور شروع شده است.

به گزارش مشکین رسا، دوران عجیبی بود مشتاقانه پشت تلوزیون می نشستیم و منتظر یک خبر خوب بودیم و تا اخرین لحظه هیجان بود حتی وقتی توفیقی حاصل نمی شد باز هم نا امید نمی شدیم چون دلمان به یاابولفضل بود.
بلاخره روزهای انتظار می گذشت و روز موعود می رسید همه جا حرفش بود و همه منتظر ساعت مقرر وقتی زمان موعود می رسید و پهلوان روی سکو می آمد انگار وزنه های اهنی در مقابل اراده پهلوان به زانو در می امدند به راستی هم اینگونه بود یک یا ابولفضل در مقابل چشمان میلیون ها بیننده چه معجزه ها که خلق نمی کرد.
هیچ کس نمی تواند ارزش لحظاتی که حسین رضازاده برای مردم خلق می کرد را توصیف کند لحظات همراه با غرور و ظفر چند سالی است که حسین رضازاده پولاد مرد سبلان سکوی ابی را بوسیده و ورزش قهرمانی را کنار گذاشته است و سالهای گران کسب تجربه را در گرو خدمت به رشته وزنه برداری گذاشته است و با جان و دل فعالیت شبانه روزی خدمات شایانی را نصیب ان رشته کرده است که دلیل این مدعی درخشش ایران در مسابقات جهانی و المپیک می باشد که تحسین همگان را به خود برانگیخت اما در ماه های اخیر بی رحمانه ترین حملات از سوی برخی روزنامه ها و حتی برنامه های رسانه ملی به این بزرگ مرد ورزش کشور شروع شده است انتقاداتی که بدون پایه و اساس و از روی اهداف شخصی و منافع عده ای و روز به روز بر تعداد ان افزوده می شود.
سوال ما این است ایا ان موقع که رضازاده با کمترین دستمزد و تحمل سخت ترین شرایط اردوها رتبه اول را نصیب کشور می کرد و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف به صدا در می امد و همه در مقابل ان ادای احترام می کردند فرد دیگری بوده است و حالا این حسین رضازاده با ان حسین رضازاده فرق دارد که بدون در نظر گرفتن افتخارات وی و حفظ شان و مقام پهلوانی به راحتی حتی سابقه وی را به باد فراموشی می سپارند این رسانه ها فراموش نکنند که اگر تمام انرژی خود را جمع کنند و سال ها برنامه ریزی کنند نمی توانند حتی یک ثانیه هم از احساس افتخاری که حسین رضازاده در قلب مردم انداخت را به وجود اورند.
وقتی که حسن رضازاده سه نشان طلا را پشت سرهم بدست اورد این رهبر معظم انقلاب بود که فرمود: وقتی صحنه را دیدم اشک در چشمانم جمع شد به راستی که او افتخار اسلام است.
و در یکی از مسابقات که ایشان به عنوان رئیس فدراسیون در انجا حضور داشتند و ایران در ان قهرمان شد شخص رهبری به پهلوان بصورت مستقیم زنگ زدند و اقای رضازاده هم به ایشان از عملکرد وزنه برداران گزارش می داد.
بدون شک میزان حساسیت رهبری بسیاری از موضوعات را روشن می کند.
 
انتهای پیام/
ایلقار پسندی

دیدگاه‌ها

برادر من سابقه درخشان گذشته شامل حال افراد نمیشه طلحه و زبیر رو پیامبر بهشون میگفت شهیدان زنده ولی بعد از چن سال چی شد همون طلحه و زبیر مقابل علی استادند و به شکل فجیعی کشته شدند و اخرتشون به باد رفت پس گذشته افراد پاک بودن حالون رو تضمین نمیکنه شاید اقای رضازاده اشتباهات بزرگی رو چن ساله گذشته درباره جوانان غیور تیم ملی وزنه برداری انجام دادند باتشکر saeid

دوست عزیز و گرامی همواره پشت انسان های بزرگ حیله و نیرنگ به کار می رود تا او را زمین بزنند لطفا کمی بیاندیشید و بعد اظهار نظر کنید
ارسال نظر