تازه ترین مطالب

کد مطلب: 6994
تاریخ انتشار: س, 1392/09/12 - 20:14
مشکین رسا: پروژه سیستم هارپ توسط آمریکا برای ایجاد امواجی که منجر به ایجاد زلزله می شود راه اندازی شده است.

 به گزارش مشکین رسا، هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.
یکی از مهم ترین کاربرد هارپ در امریکا:
ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد.
اثرات استفاده هارپ امیرکا در ایران:
 1_افزایش زلزله در ایران افزایش در دهه اخير برابر با : ٤/٢٠٦ درصد
ارگ بم چه شد؟
زلزله اذر بایجان و...
وحال زلزله ی بوشهر ایا زلزله بوشهر نیز محصول همین فعالیت ها ست؟
2_مرگ دلفین های خلیج فارس در اثر سوختگی ناشی از پدیده هارپ امریکا
هارپ (HAARP) یک پروژه ايست که مسئولين اعلام کردند برای "بررسی و تحقيق" درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. اما در واقع اين يک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های صده ی قرن بیستم را فلج می کند.
هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است.
لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، روسیه و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سيستم راديويی هواپيما ها و نهايتا سقوط آنها استفاده ميگردد.
 
انتهای پیام/
گزارش از شاهین زمانی

ارسال نظر