محقق و پژوهشگر حوزه مالی و اقتصادی تاکید کرد؛
توزیع ناعادلانه درآمد مهمترین عامل فقر در اقتصاد بوده که در مناطق کمتر توسعه یافته به وضوح قابل روئت است این عدالت نیست که درآمد در این مناطق در کمترین سطح ممکن باشد اما بهای خدماتی همچون آب و برق و گاز مثل سایر نقاط کشور باشد.
پاسخ سندرم ناكارامدي مديريت شهري مشكين شهر را زمان و تاريخ آشكار خواهد نمود اما اميدوارم آن روز براي برخي ها دير نشده باشد!
ورزش باد در دو روز گذشته شهرستان مشگین‌شهر را تحت پوشش قرار داد و این امر موجب زمین‌گیر شدن مدیریت برق شهرستان شد و مدیریت ایشان را به چالش بکشد.
قطعه شهری به مناسبت 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین
بیماران کلیوی، با وجود «انجمن حمایت از بیماران کلیوی» همچنان رنج می برند ...
خبر عزل فرماندار فعلی شهر ستان مشگین‌شهر و نصب یک فرماندار غیر بومی هر روز مخابره می شود حاصل این چالش، دو راهی امید و نا امیدی و سر درگمی است که تنها عایدی مردم است.
انذار به مسئولین دلسوز منطقه، استان و کشور؛
شهرستان مشگین‌شهر با وجود مشکلات متعدد و با اظهارات ضد و نقیض مربوط به 1200 تن قیر جریحه دارشده است لذا از مسئولین امر انتظار می‌رود نسبت به شفاف سازی اقدام کرده و ریشه شایعات را در این خصوص خشک کنند.

استیصال آمریکا برای برقراری ارتباط با ایران کاملا مشهود است . و نیز تلاش آنان برای بهره گیری از فرصت به وجود آمده برای نفوذ و ضربه زدن به انقلاب سلامی که 4 دهه دشمنیشان خللی در آن به وجود نیاورده باعث شده است فصل جدیدی در مبارزه با استکبار در حال شروع شدن باشد .

بخش دوم بهای وکیل شدن؛
مجلس شواری اسلامی ایران نمایندگانی مرکب از 290 نفر زن و مرد را ازتمامی این محدوده جغرافیایی در خود جای داده است و مردم وکالت قانون گذاری را به این افراد تفویض کرده‌اند همین مردم انتظار دارند حضور وکیل شان در جهت تأمین امنیت در همه ابعاد آن باشد.
جلوی ضرر را با ایجاد سلامت فرهنگی و روانی برای آینده، از امروز بگیریم چرا که سهم خواهی باعث می شود اولاً ملاک‌های شایسته سالاری مغفول بماند و ثانیاً همه هَم وغَم نماینده مصروف دادن سهم شود و ثالثاً نماینده توسط افرادی نالایق هزینه می شود.

صفحه‌ها