تازه ترین مطالب

کد مطلب: 12627
تاریخ انتشار: ج, 1394/02/25 - 15:33
مشکین رسا: جشنواره بهار مشگین شهر با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان مشگین شهر در محل پارک جنگلی و در کنار پل معلق شهرستان برگزار شد.
دیدگاه‌ها

عجیب است که ما در تهران از رسانه میلی دنبال می کردیم و هر چه منتظر ماندیم خبری و مطلبی از " آسلی گورپو" ساوالان و خیاو بگویند هیچ نگفتند به جز خرید چند دستگاه اتوبوس برای مشهد و ازدواج چند نفر در آزربایجان غربی به مناسبت مبعث با صدا و سیما تماس گرفتیم که چرا خبری از این موضوع که در کشور به نوبه خود بی نظیر و منحصر بفرد است خبری پخش نمی کنند؟ گفتند "ما اطلاع می دهیم" البته بعد متوجه شدیم کار مهمتری مربوط به بازاندان تیم تراکتور داشتند. جالبه که کانال مزخرف اردبیل هم هیچ برنامه زنده ای تا جایی که ما دنبال کردیم نداشت در حالی که می توانست بصورت زنده و یک برنامه مناسبتی 7و 8 و 10 ساعته با محوریت این مراسم برای مبعث داشته باشد. با این تبعیض رسالت همین چند سایت کوچک و رسانه محلی بسیار خطیر است و به نوعی جهادگونه است و حیف این مالیاتی که ما می دهیم و صرف که ها و چه ها و کجاها می شود.

خوب بود

نماینده نین فرماندارین معاونین شکیلی هانی فیلم اوینامیون گورورین یخیشدرون گیدین قاپوزدا اوینون بی ایکی جهره جوهره شکلی گویب مردمی الادیرسیز
ارسال نظر