تازه ترین مطالب

کد مطلب: 15089
تاریخ انتشار: ج, 1395/03/07 - 10:55
صبح امروز به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر همایش پیاده روی با خانواده در مسیر پارک جنگلی مشین‌شهر برگزار شد.

به گزارش اورامی، صبح امروز به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر همایش پیاده روی با خانواده از ورودی پارک جنگلی در میدان سبلان آغاز و مسیر پارک جنگلی را به طرف پارک ولایت مشگین شهر برگزار شد.
 
این همایش با حضور جمعی از خانواده‌های مشگین‌شهری و مسئولین و امام جمعه مشگین‌شهر و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد.
 
در این همایش حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر ضمن تقدیر از حضور خانواده ها در این همایش گفت: سلامتی بدنی یکی از نعمت‌های الهی است که باید قدر آن دانسته شود و همان طور که در قیامت از واجبات دین سوال می‌شود سلامتی انسان نیز مورد سوال خواهد بود لذا باید قدر سلامتی با ورزش و پیاده روی دانسته شود.
 
وی تاکید بر ورزش گفت: ورزش ضامن سلامتی جسم و روح است و حفظ این سلامتی بر هر انسانی واجب و ضروری است که پیاده روی از شاخص ترین ورزش‌هاست که موجبات سلامتی جسم و روح انسان را فراهم می‌کند.
 
حجت الاسلام باوقار تاکید کرد: این همایش به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار شده است.
 
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در میان بیانات خود فرموده اند که خرمشهرها در پیش است و آن تهاجم فرهنگی و نفوذ دشمن است لذا همانطور که اراده ملت ایران موجب آزاد سازی خرمشهر شدند در عصر حاضر نیز جوانان با ایستادگی و مقاومت راه نفوذ دشمن به این کشور را خواهند گرفت بنابراین پایداری بیشتر با اراده قوی مردم محقق خواهد شد.
 
به گزارش اورامی، در پایان همایش به قید قرعه از حاضرین در همایش با اهدای جوایز تجلیل به عمل آمد.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر